• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Can Peugeot Oto Yedek Parça

Adres :

Hurdacılar Sitesi B 6 Blok 22/a Yenimahalle Ankara Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Can Bayrak - Yusuf Bayrak

E-Posta Adresi :

canbayrak31@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (554) 778 96 38

Whatsapp 2:

0 (531) 341 85 91

Can Peugeot Oto Yedek Parça olarak Ankara Yenimahalle’de Peugeot marka araçların yedek parçalarını temin ederek müşterilerimize hizmet veriyoruz. İşletmemizde Peugeot markasının her modelinin yedek parçası mevcut durumda bulunuyor. Bu anlamda ürün çeşitliliği bakımından aracında problem yaşayan ve parça değişimi gerektiren müşterilerimize büyük bir kolaylık sağlıyoruz. Elimizde bulundurduğumuz geniş ürün stokumuzla da müşterimize her an yardımcı oluyoruz.

Faaliyete başladığımız günden yana bazı anlayışlar doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Öncelikle kaliteli ürün anlayışıyla hizmet sunuyoruz. Sunduğumuz bütün yedek parçaların garantili ve kaliteli ürünler olmasına dikkat ediyoruz. Bununla beraber önemsediğimiz diğer bir konuyu da iyi hizmet olarak söylüyoruz. Kaliteli parçaları müşterilerimizle etkin bir iletişim kurarak sunuyoruz. Her zaman müşterimize güler yüzle ve ilgiyle yaklaşıyor ve müşterimizin talebine göre yedek parça bulunmasına yardımcı oluyoruz.

Tamirhane sektörü içinde yetişmiş ve bu alanda deneyimli, profesyonel çalışma arkadaşlarımızla sizlere hizmet veriyoruz. Yine işletme bünyemizde bulunan araçlarımızla yedek parçayı sizin istediğiniz noktaya kadar da getirerek sizi mağduriyetten kurtarabiliyoruz. Bu anlamda da Ankara oto servis ve tamirhane sektörüne yenilik katan firmalardan biriyiz.

Peugeot marka araçlarında yedek parça temin etmek isteyen ve yedek parça teminini en uygun fiyatlara en kaliteli ürünlerle yapmak isteyen bütün müşterilerimizin bize ulaşmasını bekliyoruz. Can Peugeot Oto Yedek Parça olarak müşterilerimize sıcak ve ilgili hizmetimizi sürdürmeye her zaman devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR