• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Can Reklam Aliağa

Adres :

Aliağa Küçük Sanayi Sitesi 1260 Sok Çerkezoğlu Oto Döşeme Yanı Aliağa İzmir Kazım Dirik Mah.atatürk Cad.no: 76 Salon 2000 Karşısı Aliağa İzmir İzmir » Aliağa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Akın Basıç

E-Posta Adresi :

canreklambaski@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 560 79 35

Whatsapp 2:

0 (553) 215 94 67

Açık alanlardaki tabela ve reklam işleriniz ile dijital baskı ve giydirme çalışmalarında sizlere profesyonel şekilde hizmetler sunmaktayız. Birçok alanda gerek duyulan tabelaların en güzel şekilde istediğiniz gibi tasarlanarak kaliteli malzemelerden üretilmesi ve yerine montaj işlemleri firmamızın deneyimli ekibi ile yapılmaktadır. Reklam ve tabela alanında yıllardır sizlere profesyonel şekilde hizmetler sunabilmekteyiz.

İşyerlerinizin tabelaları konusunda sizlere en başarılı tasarımlar ve modeller ile hizmet sunan firmamız istediğiniz güzel tabelanın kısa sürede hazırlanması ve montajının yapılması firmamız tarafından sağlanmaktadır. Tabela alanında uzman olan firmamız bu konuda en başarılı çalışmaları deneyimli ekibi ile yapmaktadır. Ayrıca istenilen alanlardaki yön ve işaret ile iş güvenliği tabelaları da başarılı şekilde tarafımızdan yapılmaktadır.

İzmir reklam ve tabela ile dijital baskı alanında en başarılı çalışmaları yapan firmamız araçlarınız ve istediğiniz alan için en başarılı dijital baskı ve giydirme çalışmalarını da yapmaktadır. Farklı boyut ve ölçülerdeki alanlar için en etkili tasarımları yaparak sizlere bu konuda profesyonel çalışmalar yapmaktayız.

Firmamız dijital baskı çalışmaları yanında promosyon ürünlerinin üretimi ve satışı konusunda da sizlere profesyonel hizmetler sunmaktadır. Ayrıca lazer kesim işlemlerinde de en başarılı çalışmaları yaparak sizlere bu alandaki sorunsuz hizmetleri sunabilmektedir. Aydınlatmalı veya aydınlatması olmayan tabelaların yapımını kaliteli malzemelerin kullanımı ile yapan firmamız kapı isimlikleri konusunda da en başarılı üretimi yapmakta ve sizlere başarılı hizmetler sunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR