• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Can Tesisat

Adres :

İstiklal Mah. Dilekli Sok. No: 4a Eskişehir » Odunpazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Savaş Yörümez

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (507) 863 64 77

Tesisat ve bakım onarım hizmetleri veren Can Tesisat birmilyonnokta.com üyesidir. Gündelik hayatta temel olan ihtiyaçlarınız için yıllardır sizlere kesintisiz hizmetler vermekteyiz. Firmamız sektörde uzman ve tecrübe sahibi bir ekiple profesyonel hizmetleri istifadenize sunmaktadır. Müşterilerimizin dilinden ve ihtiyaçlarından iyi anlayan bir firma olarak verdiğimiz hizmetlerle nokta atışı çözümler üretmekteyiz. Sahip olduğumuz teknik ve teknolojik donanımla sizlere en gelişmiş tesisat ve bakım onarım hizmetlerini sunmaktayız.

Eskişehir tesisat ve bakım onarım hizmeti veren bir firma olarak faaliyet alanımızda öncüler arasında yer almaktayız. Her zaman kaliteli hizmet ve eksiksiz müşteri memnuniyetini prensip edinmiş bir firma olarak ilk günden beri hizmet vermekteyiz. Yıllara meydan okuyarak istikrarlı bir büyüme yakalayarak bugün geniş müşteri kitlesine hizmetlerimizi ulaştırmayı başardık. Uzun vadede kalıcı hizmetler ve çözümler için sizlere en iyi alternatifi sunan bir firma olarak sektörümüzde en ön sıralarda yer almaktayız.

Firmamız ihtiyaç duyulan pek çok hizmeti tek bir merkezde sizlerin istifadesine sunmaktadır. Tesisat, arıza, montaj ve bakım işlerinde usta ve deneyimli personellerimizle sizlerin hizmetindeyiz. Hizmet verdiğimiz her kategoride sizlere en kaliteli ve sağlam malzemeler ile hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetler neticesinde uygun fiyatlar, kolay ödeme imkanı ve sürekli yenilediğimiz indirim ve kampanyalarla mali olarak da sizlere kolaylıklar sunmaktayız. Sizlerin memnuniyetini önceleyen firmamız bu hedefle her türlü ayrıcalığı sizlere sunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR