• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Canan Perde

Adres :

Günaydın Mahallesi Hal Caddesi No: 31 Bandırma/balıkesir Balıkesir » Bandırma

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özden Alpman

E-Posta Adresi :

ozden.alpman@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 726 22 18

Whatsapp 2:

0 (534) 726 22 18

İSTENEN ÖLÇÜLERDE TÜL PERDE VE STOR İMALATIMIZ VARDIR..

Modern evlerin ve süslü yapıların günümüz dünyasında bir lüks değil, ihtiyaç haline geldiği yeni anlayış çerçevesinde, bu yapılara uygun iç yaşam malzemelerinin tedarik şekilleri de büyük bir değişim göstermektedir. Özellikle ev olgusu kapsamında bakıldığında en önemli tamamlayıcı unsurlardan bir tanesinin tekstil alanı olduğu kabul edilmektedir.

Balıkesir tekstil giyim sektöründe yıllardır verdiğimiz hizmetin özellikle bayanlar açısından bakıldığında ne anlam ifade ettiğini çok iyi biliyoruz. Buna göre gerek yerli kumaşlarımızdan faydalanmak suretiyle tasarladığımız değişik modeldeki perde çeşitlerimizle gerekse de ithal kumaşların ön planda olduğu farklı türdeki ürün yelpazemizle hizmet verdiğimiz alanda işimizi en doğru ve güzel şekilde yapmanın gayreti içersinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Sektörde hizmet verirken özen gösterdiğimiz önemli hususlardan bir tanesi de kaliteli ürün ile ortaya koyduğumuz farklılığın müşterilerimizde de karşılık bulmasını sağlamaktır. Bir evin temel ihtiyacının ne tür bir perde olduğu ile ilgili olarak müşterilerimize yardımcı olmak temel işletme anlayışımız bakımından önemlidir. Nitekim, biz alanında tecrübeli kişiler olduğumuza inanarak müşterilerimizle olan ikili ilişkilerimizde evin özelliklerine göre en uygun çeşit ve modeldeki ürünü almaları için teşvik edici çalışmalar yapmaktayız. Bu sayede hem müşteri memnuniyetini sağlamayı hem de işin ehli olarak vazife olarak gördüğümüz sorumluluğu en doğru şekilde yerine getirmeyi amaçlıyoruz.

Bu özelliklerimiz sayesinde yıllar geçtikçe müşterilerimizin artan teveccühleriyle karşılaşmak bize, geleceğe dönük hizmetlerimiz noktasında büyük güç katmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR