• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çandırlı Av Malzemeleri

Adres :

Ege Mahallesi Avdan Sokak No: 27/abalıkesir Karesi Balıkesir » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zekai Dertli

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

zekaidertli@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 665 85 23

Whatsapp 2:

0 (539) 665 85 23

Balıkesir alışveriş sektörü içerisinde kurulmuş olan firmamız hobileriniz için en güzel malzemeleri bir arada sizle için toplamıştır. Hobi olarak avcılık, balık gibi aktiviteler yapmaktan zevk alanlar için en uygun fiyatlı ve en kaliteli ürünleri tek bir çatı altında birleştiren firmamızda işinin ehli kişiler çalışmaktadır. Uzun zamandır bu alanlar ile ilgilenen ekibimiz, sahip olduğu bilgi birikimini ürün temini ve satışında da sunarak sizlere en ideal çözümleri sunar.

Balık ve av gibi hobilerin yerine getirilmesine en küçük bir malzemeye kadar ihtiyaç duyulmaktadır. Bu nedenle de her ayrıntıya mağazamız içerisinde yer veriyor ve çeşitliliğimizi arttırarak tek bir noktadan ekonomik alışveriş yapmanızı sağlıyoruz.

Firmamız bünyesinde yer alan ürün çeşitleri içerisinde balıkçılık ile ilgili, orta takımları, yem satışları, balık malzemesi satışları, kurt satışı, canlı yem satışı vb. pek çok ürün bulunmaktadır. Özelikle de kendi malzemesini kendi yapmayı seven balık seven müşterilerimiz için renkli ip, renkli balık malzemeleri de satışa sunulmaktadır.

Av konusunda profesyonel bir ekibe sahip olarak bu alanda bilgi birikimimizi ürünlerimiz üzerindeki himayemiz ile gösteriyoruz. Özel av bıçakları, en kaliteli av malzemeleri, av bayisi olarak hobilerinizi en kaliteli ve en ekonomik yöntemler ile yapmanızı sağlıyoruz. İletişim bilgilerimiz üzerinden olayca bizleri mağazamızda ziyaret edebilir, av ve balık üzerine muhabbet edebilir ve ürünlerimiz göz atmak isterseniz de gerekli olan ürün bilgisini bizlerden alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR