• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Canlar Oto Fren Servis

Adres :

Horozluhan Mah Sayha Cad. No: 9 Selçuklu Konya(zafer Sanayi Yeni Kamyon Garajı) Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Usta- Caner Usta

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (542) 352 37 22

Whatsapp 2:

0 (542) 352 37 22

Canlar Oto Fren Servis olarak Konya Selçuklu’da hizmet veren firmamız, yılların deneyimi ve bilgi birikimini müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor. Konya oto servis ve tamirhane sektöründe sürekli kendimizi yenileyerek siz kıymetli müşterilerimize her zaman en iyiyi, en kaliteliyi, en güveniliri verme çabasındayız.

Firma olarak yılların vermiş olduğu tecrübe sonucu işimizi severek ve heyecanla yapıyoruz. Bu da bize başarıyı getiriyor. Güler yüzlü personellerimiz ve kaliteli çözümlerimiz ile sektörün en çok tercih edilen ve tavsiye edilen firması konumunda bulunuyoruz. Teveccühünüzü haklı bir gurur ve motivasyon kabul ediyor, başarılarımızı daha ileriye taşımak adına durmaksızın çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Oto servis ve tamirhane sektöründe önceliğimiz müşteri memnuniyeti, uzman kadro, kaliteli hizmet ve yenilikçi çözümlerdir. Firma olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri üretiyoruz. Beklenti ve isteklerinizi sonuna kadar dikkate alıyor, araçlarınıza özel çözümler üretiyoruz. Söz verdiğimiz zamanda işimizi tamamlayıp mağduriyet yaşamanızın önüne geçiyoruz. Garantili işler yaparak yaptığımız uygulamaların arkasında duruyoruz.

Firmamız alanında yetişmiş, uzman ve dinamik bir kadroyla yoluna devam ediyor. Uzmanlarımız sektörde meydana gelen gelişmeleri yakından takip ederek en yeni uygulamaları en yeni ekipmanlarla sağlıyorlar. Bu da üst düzey çözümlerin ortaya çıkmasını sağlıyor. Siz kıymetli müşterilerimiz oto fren sistemlerine dair en yeni çözümleri merkezimizde bulabiliyorsunuz.

Tır, kamyon, otomobil ve diğer bütün araçlarınızın fren sistemleriyle alakalı bakım, onarım hizmetimiz yanında 7/24 acil yol yardım hizmetimiz de sizleri beklemektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR