• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cannur Şanlı Beauty

Adres :

Atalar Mah. Müjde Sokak Seçkin Konaklar Sitesi A Blok No: 48 ( Vakıfbank Arkasındayız ) İstanbul » Kartal

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cannur Şanlı

E-Posta Adresi :

cannursanliguzellik@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 555 70 75

Güzellik merkezi Cannur Şanlı Beauty birmilyonnokta.com üyesidir. Güzelliğinizi emanet edeceğiniz emin eller olarak sizlerin hizmetindeyiz. Deneyimli ve uzman bir ekiple sizlere tüm hizmetlerimizi ulaştırıyoruz. Ticari kaygıdan uzak sizlerin memnuniyetini ön planda tutan hizmetlerimizle taleplerinize cevap veriyoruz. Sizlerin gündelik yaşamınızda önemli olan güzellik bakım hizmetlerini sizlere sunuyoruz. Güzelliğinize güzellik katan uygulamalarımızla her zaman hizmetinizdeyiz. Geniş yelpazede sizlere sunduğumuz hizmetlerimizle her daim yanınızdayız.

İstanbul güzellik merkezi sizlerin ihtiyaç duyduğu en önemli bakım ve güzellik hizmetlerini tek bir platformda istifadenize sunmaktadır. Güzellik salonumuz her türlü teknik ekipmana sahip hijyenik bir ortama sahiptir. Sizlere yaptığımız her uygulama için sağlığınızı ön planda tutuyoruz. Salonumuzda; lazer epilasyon, kirpik lifting, dudak pigmentasyonu, selülit tedavisi, gözenek sıkılaştırma ve benzeri daha pek çok uygulamayı sizlere sunmaktayız. Her aşamada titiz bir şekilde çalışarak sizlerin arzu ettiği neticeyi vermekteyiz.

Güzellik merkezimizde yaşam kalitenizi yükselten hizmetlerimizle kesintisiz faaliyet göstermekteyiz. Her daim yenilenen kampanyalarımız ve uygun fiyatlarımız ile bize ulaşmanız için aradaki mali engelleri kaldırıyoruz. En kaliteli hizmetleri en makul fiyatlarda bulabileceğiniz bir adres olarak hizmetinizdeyiz. Rekabet ettiğimiz sektörde verdiğimiz hizmetlerin kalitesiyle adımızdan çokça söz ettirmekteyiz. Hitap ettiğimiz geniş müşteri kitlesiyle verdiğimiz hizmetlerin kalitesini tescillemekteyiz. Yenilikçi bir anlayışa sahip olarak sizleri en yeni güzellik bakım uygulamalarıyla buluşturmaktayız. Güzelliğinize güzellik katan uygulamalarımızla her zaman hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR