• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Canoğlu Oto Kurtarma

Adres :

- Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ertuğrul Çalışkan - Levent Kökcen

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (542) 225 20 94

Whatsapp 2:

0 (549) 607 50 07

Antalya'da son derece iyi bir yol yardım hizmeti sunmakta olan Canoğlu Oto Kurtarma isimli değerli firmamız da birmilyonnokta.com üyesi olarak büyüme hızına büyük bir ivme kazandıran firmalar arasında yerini almış bulunmaktadır. Kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atmış olan firmamız, oldukça rehavet görmektedir. Müşteri memnuniyetine büyük önem vermekte olan firmamız, oto kurtarma ve yol yardım konusunda çığır açmış yenilikleri ile yedi yirmi dört saat aralıksız bir şekilde hizmetinizdedir.

Eşi benzeri olmayan hizmetimizin her bütçeye uygun olduğunu belirtiyor ve her kurtarma hizmetinde sigortalı çalıştığımızı belirtiyoruz. Nerede olursanız olun kaliteli ve güvenilir hizmet sahibi firmamız, adeta ışık hızında yanınıza ulaşıyor ve sizlere oto kurtarma hizmeti sunuyor. Bu sektörün en çok tercih edilen tek ismi olmayı hak eden firmamız, müşterisinin hem güvenini hem de takdirini kazanmayı başarmış bulunmaktadır.

Antalya yol yardım, işinin ehli, azimli, atılgan, kendini geliştirmeye açık ve oldukça çalışkan kadrosu ile harikalar yaratmaya devam ediyor. Yolların kahramanı olarak hizmet sunan firmamız, uygun fiyata yol yardım hizmeti sunuyor ve her kesime bu hizmeti sunabilmiş olmanın gururunu yaşıyor. Değerli e kaliteli hizmet sahibi firmamız ile hala tanışmadınız mı?

Firmamıza iletişim numarası üzerinden arayarak anında ulaşabilir ve yol yardım için acil çağrı yapabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesabımız üzerinden de firmamıza ve hizmetimize ulaşabilir bizleri tanıyabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR