• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cansu Besicilik

Adres :

Halitpaşa Mahallesi Kapalı Cezaevi Üzeri Hayvan Pazarı 50 Metre Aşağısı Erzurum » Oltu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Cansu - Uğur Cansu - Sefa Cansu

E-Posta Adresi :

ugurnihalcansu@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 657 76 08

Whatsapp 2:

0 (530) 777 80 88

Erzurum Oltu’da faaliyet birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet veren Cansu Besicilik firmamız uzun yıllardır kalitenin, güvenin ve uygun fiyat avantajlarının merkezidir. Hayvancılık hem bölgemiz hem de ülkemiz için büyük önem taşır. Bölgemizde özellikle büyükbaş hayvancılık son derece yaygın olup etiyle, sütüyle, süt ürünleriyle meşhurdur. Bununla birlikte kaliteli ve güvenli hayvanlara ulaşmak her zaman mümkün olmamaktadır. Bizler ilk günden itibaren bölgemizin bu ihtiyacını karşılamak adına yola çıktık. Yıllardır ardımızda bıraktığımız mutlu müşterilerimizle yolumuza devam ediyor, her geçen gün daha geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyoruz.

Erzurum hayvancılık sektörünün liderlerinden birisi olarak uzun yıllardır hayvan alım satımı yapıyoruz. Sahip olduğunuz hayvanları satmak istediğinizde en iyi fiyatlarla alım yapıyor, gerekirse en acil ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız oluyoruz. Yılın herhangi bir zamanında hayvan ihtiyacınız olduğunda da her bütçeye uygun, her ihtiyaca hitap eden hayvanlarımızla hizmet veriyoruz.

Cansu Besicilik olarak daima siz kıymetli müşterilerimizi velinimetimiz biliyoruz. Taleplerinizi eksiksiz karşılamak adına kaliteden taviz vermiyoruz. Sağlıklı, besili, ideal şartları taşıyan hayvanlarımızla hayvan ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Yılın diğer aylarında olduğu gibi kurban bayramları için hususi bir çalışma içinde bulunuyor, kurbanlık hayvan şartlarına uyan hayvanlarımızı en iyi şekilde yetiştiriyor, besliyoruz. Kurban hissesi satışlarımızı her bütçeye uygun alternatiflerle yerine getiriyor, sağlıklı, lezzetli ve besili kurbanlıklarımızı beğeninize açıyoruz. Satın almış olduğunuz bütün kurbanlıkların ücretsiz kesimini yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR