• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çarşıdan

Adres :

Siyavuşpaşa Mahallesi Çeşme Sokak No: 4/3 Bahçelievler/istanbul İstanbul » Bahçelievler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Recep Coşkun

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@carsidan.com

Whatsapp 1:

0 (505) 034 33 33

Whatsapp 2:

0 (505) 034 33 55

Çarşıdan olarak e-ticaret faaliyetlerimize devam ettiğimiz alanda bizler ilk olarak Kasım 2017’tarihinde bir site çalışması yaptık ve Nisan 2018’de kozmetik alanında çalışmalarımıza giriştik. Mayıs 2019 tarihinden bu yana da bugünkü formatımızda çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Yıllardır hayatın vazgeçilmezi olan çarşıyı online ortama taşıyarak her türlü ürünü alabileceğiniz ve satabileceğiniz bir konsept oluşturmuş bulunuyoruz. Ülkemizin bir marka değeri olmak için çıktığımız yolda kısa sürede büyük bir ilgiyle karşılaştık ve başarılarımızla yetinmeyerek hep daha fazlası hep daha iyisi için çalışmaya devam ediyoruz. Çok geniş bir hizmet yelpazesi ile karşınıza çıkıyoruz.

İstanbul alışveriş sektörünün öncü firmalarından birisi olarak bizler siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde yer alan ürünleri sürekli güncelliyor, daha fazla ürün ve daha fazla kategori ile çalışmalarımızı zenginleştirmeye devam ediyoruz. Sizlerin bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir e-ticaret platformu haline gelmeye çalışıyoruz. Bütün ihtiyaçlarınızı perakende ya da toptan satın alım satımla karşılayabilmenize imkân sağlıyoruz.

Çarşıdan olarak %100 güvenli alışveriş olanağı sağlıyoruz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun satın aldığınız ürünleri PTT kargo ile adreslerinize ulaştırıyoruz. Hızlı ve güvenli kargo ile satın aldığınız ürünlere en hızlı biçimde ulaşmanıza yardımcı oluyoruz. Elektronik, ev ve yaşam, moda, ofis, kırtasiye, vasıta, bahçe, emlak, yapı market, bebek, anne, spor, oyuncak, kozmetik, süpermarket, pers hop, kitap ve çok daha fazla kategoride hizmet sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR