• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Carwax Boya Koruma Sistemleri

Adres :

15 Temmuz Mahallesi Bahar Caddesi No: 45 Nurolpark Oasis Cadde Avm -1 Otopark Katı Bağcılar/istanbul İstanbul » Bağcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Onur Aksu

E-Posta Adresi :

nurolparkoasis@carwax.com.tr

Whatsapp 1:

0 (553) 474 47 02

Whatsapp 2:

0 (553) 474 47 02

Günümüzde araç fiyatlarının çok yüksek seyretmesi, masraflarının çok maliyetli olması ve araçlarımızın daha güzel ve estetik bir görünüm kazanması için seramik kaplama işlemleri yapılmaktadır. Bu sayede aracın kaporta boyası hiçbir şekilde dış ortam ile temasa geçmediği için en ufak bir çizik dahi oluşmamaktadır. İşte bu seramik kaplama işlemleri araçlarımızın ilk günkü halini korumasında bizlere yardımcı olmaktadır. Bu sayede araçlarınız satışa çıkarıldığında maddi kayıplar minimuma inmektedir. Ancak bu seramik kaplama işlemleri profesyonel hizmet veren bir kurum tarafından yapılmalıdır. Bizler Carwax Boya Koruma Sistemleri olarak sizlerin araçlarınızın dış görünüşlerini korumaktayız.

Carwax Boya Koruma Sistemleri olarak İstanbul ilinin Bağcılar ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu hizmetleri vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden buyana verdiğimiz kaliteli, profesyonel ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler neticesinde İstanbul otomotiv alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha yüksek standartlı hizmetler verilmesi adına bizler gelişmeci yapımız ile çalışmalarımızı ve çabalarımızı sürdürmekteyiz.

İşletmemizde araçlarınızın markası, modeli ve diğer özellikleri ne olursa olsun tüm araç modellerinin dış yüzeylerini seramik kaplama yapmaktayız. Bu seramik kaplama işleminde sizlerin renk ve model tercihine göre bu işlemi uygulamaktayız. Araçlarınıza hassas ve özenli bir şekilde bu kaplamayı yaparak hem koruma hem estetiklik kazandırmaktayız. Gönül rahatlığı ile kurumumuzdan hizmet alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR