• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Castrol Center Kardeşler Oto

Adres :

Hüsrevpaşa Mah. Ahmet Eren Bulvarı Mavi İş Merkezi Altı No: 2 Bitlis / Merkez Bitlis » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kenan Kök

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (543) 515 00 13

Whatsapp 2:

0 (542) 376 70 84

Otomobilinizin sizin için değerli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden Castrol Center Kardeşler Oto olarak otomobilinize gereken özeni göstermeye gayret gösteriyoruz. Güler yüzlü, kaliteli, işinin ehli personellerimiz tarafından verilen profesyonel bir hizmetin sizlerin de hakkı olduğunu düşünüyoruz. Bitlis Oto Aksesuar ve Modifiye sektöründe aracınızın ihtiyacı olan garantili yağ, antifiriz değişimi, oto çizilmez cam filmi, pasta cila, seramik kaplama gibi hizmetlerimizle faaliyet göstermekteyiz.

Bugüne kadar vermiş olduğumuz hizmetleri hep bir adım daha ileri taşımanın gayretiyle, profesyonellikten ödün vermeden aracınızın ihtiyaçlarına cevap veriyoruz. İşletmemizde tüm marka araçların binek ve ticari bütün modelleri için yağ değişim hizmeti verilmektedir. Aracın yağ değişimi, arabanın motor sağlığı açısından son derece önemlidir. Bu işlem her ne kadar herkes tarafından yapılabilir gibi görünse de, etkin ve güvenli bir yoldan yapmak için bir takım özel aletler ve önlemler gerekmektedir. Bu yüzden yağ değişim işlemini muhakkak güvenilir bir yerde uzman kişilere yaptırmanız gerekir. Bu konuda bizlere aracınızı güvenle emanet edebilirsiniz. Kaliteli ve bilindik marka oto yağları ile bu işi en kısa sürede ve aracınızın motoruna uygun, en doğru yağı seçerek özenli bir şekilde yapmaktayız.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız, sizler için en kaliteli ürünler ve uygun fiyat seçenekleriyle yanınızdayız. Garantili hizmetlerimizden memnun kalacağınızı umut ediyor ve kaliteli hizmetlerimizden faydalanmak için sizleri işletmemize davet ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR