• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çatal Ticaret

Adres :

Yanıklar Mah. Muğla Cad. No: 45 Muğla » Fethiye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cemil Çatal

E-Posta Adresi :

cemilcatal48@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 635 28 48

Firmamız su bayisi olarak Fethiye / Yanıklar da sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır. Haftanın her günü sizler için hizmet vermekteyiz. Dilerseniz yerimizden ihtiyacınızı karşılayabilir, dilerseniz telefon numarası ve iletişim adreslerimizden sipariş verebilirsiniz. Damacana su , muftak tüpü ve piknik tüpü satışlarımız yapılmaktadır. Bunun yanı sıra kamp malzemeleri çeşitleriyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

‘ Su hayattır’ cümlesi insan hayatındaki önemini dile getirmektedir. Susuz bir yaşam düşünülemez. Vücudumuzun yüzde 60 - 70 i su içermektedir. Dünyamızın ise yüzde 70 ini kaplayan su , en küçük canlı organizmadan en büyük canlı varlığa kadar bizleri ayakta tutan sudur. Hayatımızı idam ettirebilmemiz için en önemli besin kaynağımızın değerini bilmeliyiz. Günümüz şartlarda insanoğlu musluk suyu tüketimini bırakarak, damacana ve şişe sulara yönelmiştir. Firma olarak sizlere en iyi hizmetle ulaşarak, yaylanın serin havasından sizlerin sofranıza ulaştırma çabası içerisindeyiz.

İnsanın günlük su ihtiyacı 2 veya 3 litredir. Firmamız suyun öneminden yola çıkarak sizlere en güvenilir ve en kaliteli hizmeti sunmaktan gurur duymaktadır. Müşterilerimizin sağlıklı suyun ulaşımında sizlere destek olmakta, normal servisimizin yanında uzun dönemde sizlere maddi destek sağlayacak abonelik sistemimizle tanışmanızı tavsiye etmektedir. Damacanalarımız güneşe maruz kalmadan şubemize ulaşmakta, hijyen kuralları dikkate alınarak yerimize yerleştirilmekte ve sizlere en doğal ve en temiz şekilde ulaştırılmaktadır

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR