• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çatı ve Oluk Tadilatı

Adres :

Karaman Mahallesi Adapazarı / Sakarya Sakarya » Adapazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yücel Akyel

E-Posta Adresi :

taha-11-52@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 020 30 26

Evlerimiz ve işyerlerimizin bizler için sağlıklı bir alan oluşturması büyük bir önem arz etmektedir. Soğuk kış ayları ve yağmurlu havalarda bizleri bu kötü hava şartlarından evlerimiz korumaktadır. Ancak bu korumayı sağlayan çatı ve oluklarda meydana gelen sorunlar bizleri kötü etkilemektedir. Bu sorunun yaşanmaması ve ortadan kaldırılması için profesyonel destek alınması şarttır. Çatı ve Oluk Tadilatı işletmesi olarak bizler sizlere çatı ve oluk tamiri konusunda profesyonel hizmetler sunmaktayız.

Çatı ve Oluk Tadilatı olarak Sakarya ilinin Adapazarı ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize hizmetler vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden buyan verdiğimiz kaliteli, profesyonel ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler neticesinde Sakarya izolasyon mantolama yalıtım alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelmiş olduğumuz bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha sağlıklı ve kaliteli sonuçların elde edilmesi için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

İşletmemizde sizlere kiremit, ahşap, metal ve çinkodan üretilen çatı sistemlerinde yaşanan sorunların giderilmesi konusunda hizmetler vermekteyiz. Çatıların akmaması ve muntazam bir koruma sağlaması adına izole etmekte ve sağlıklı bir koruma zemini elde etmekteyiz. Bu işlemler esnasında kaliteli ve dayanıklı ürünler kullanarak, profesyonel bir sonuç ortaya koymaktayız. Alanında uzman, uzun yılardır bu alanda hizmet veren, tecrübeli ve güler yüzlü çalışan kadromuz sayesinde kalite standartları yüksek bir hizmet vermekteyiz. Gönül rahatlığı ile bizlerden destek alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR