• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çayan Oto Kurtarma ( Altındağ Acil Oto Kurtarıcı )

Adres :

- Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Çayan

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (536) 660 76 87

Whatsapp 2:

0 (536) 647 02 41

Ankara’da yol yardım sektöründe sunduğu hizmetleri ile başarılı firmalardan biri olarak gösterilen Çayan Oto Kurtarma ( Altındağ Acil Oto Kurtarıcı ) birmilyonnokta.comsitesine üyedir. Kişisel araçların artması sonucunda önemli bir iş kolu olan yol yardım sektörü ortaya çıkmıştır. Geçmişe oranla bugün daha fazla aile bireyinin veya yakın kişilerin aynı şehirde yaşamamasından dolayı şehir dışına ziyaretlerin artış göstermesi ve farklı şehirlere iş seyahatlerin artması nedenleriyle yol yardım hizmetleri popüler hale gelmiştir. Çünkü araçlarda yaşanan herhangi bir sıkıntı için yol yardım firmalarına başvurulabilmektedir.

Çayan Oto Kurtarma ( Altındağ Acil Oto Kurtarıcı ) isimli firmamız, en zor anlarınızda hızlı bir şekilde yanınızda olmak için hizmet vermektedir. Şehir içi veya şehirlerarası yolculuklarınızda araçlarınızda çıkan sorunlarda bizi güvenle arayabilirsiniz. 7 gün 24 saat hizmet veren profesyonel ekibimiz hızlı ve güvenilir bir şekilde hareket ederek size kısa zamanda ulaşır. Acil yol yardım ekibimiz, alanlarındaki gerekli eğitimlerini almış personellerden oluşmaktadır. Talebiniz alındığında ekibimiz seri şekilde hareket ederek gerekli ekipmanlarla size yardım etmek için harekete geçerler.

Ankara yol yardım sektöründe firmamız, profesyonel, güvenilir ve hızlı hizmetleriyle bilinmekte ve takip edilmektedir. Tüm çağrılarla hassasiyetle ve hızlı bir biçimde ilgilenmekteyiz. Müşterilerin gözünde acil durumlarda aranacak güvenilir bir firma olmaktan mutluluk ve memnuniyet duyuyoruz. Bize duyulan güven ve memnuniyeti sürdürmek ve sağlamlaştırmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR