• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cbt’s Baby And Kids

Adres :

Feride Hikmet Sokak No: 72/a Taşkınköy Kıbrıs » Lefkoşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Salime Şekeroğlu

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (548) 847 10 19

Giyim sektöründe hizmet veren Cbt’s Baby And Kids birmilyonnokta.com üyesidir. Hizmet verdiğimiz sektörde çocuk giyim mağazası olarak en kaliteli ve sevimli çocuk kıyafetlerini sizlerin istifadesine sunmaktayız. Hizmet verdiğimiz sektörde çocuklarınız için en uygun ve kaliteli kıyafetleri sizlere sunmaktayız. İstifadenize sunduğumuz giyim ürünleri en kaliteli kumaşlardan üretilmiş birinci sınıf kalitededir. Uzun ömürlü ve kullanışlı giyim ürünlerini firmamız farkıyla sizlerin hizmetine sunmaktayız. Geniş ürün yelpazesi ile sizlere pek çok seçeneği bir arada sunmaktayız.

Kıbrıs giyim sektöründe sizlere verdiğimiz kaliteli hizmetlerle öncü firmalar arasında yer alarak geniş müşteri kitlesine hitap etmekteyiz. Mağazamızda bebek ve çocuk giyim ürünlerini sizlerin istifadesine sunmaktayız. Mağazamızda; giyim ürünleri, ayakkabı, bebek battaniyesi ve bebek ürünleri olmak üzere pek çok ürünü sizlerin satışına sunmaktayız. Çocuklarınız için uygun dokusu ve pamuksu özellikleri ile herhangi bir rahatsızlık ve sorun yaşamadan kullanabileceğiniz ürünlerimizle her açıdan sizlere hitap etmekteyiz.

Faaliyete geçtiğimiz ilk günden beri hizmet kalitemizden ödün vermeden sizlerin talep ve beklentilerine karşılık vermekteyiz. Kendimizi ve sizlere verdiğimiz hizmetleri her defasında daha da iyi bir düzeye taşıyarak uzun vadede kalıcı hizmetler sunmaktayız. Hizmet yelpazemizi genişleterek sizlerin huzuruna çıkmayı hedef yaparak ilk günden beri büyümeye devam ettik. Bugün emin adımlarla ilerleyen bir firma olarak sizlerin ilgisiyle yolumuza devam etmekteyiz. Kaliteli hizmetleri uygun fiyatlarla istifadenize sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR