• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çeçi's Baby Spa Sağlıklı Yaşam Merkezi

Adres :

Reşatbey Mah. Ordu Cad. No: 17 Çelen Apt. Kat: 1 Daire: 1 ( Centrum Hotel Yanı ) Adana » Seyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Çelen Çivican İskender

E-Posta Adresi :

celencivican_gau@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 573 12 12

Whatsapp 2:

0 (531) 778 08 06

Çeçi's Baby Spa Sağlıklı Yaşam Merkezi, Adana danışmanlık sektöründe hizmet veren birmliyon.com ailesinin bir üyesidir. Bebek spası son yıllarda yapılan araştırmalar ile gelişmeleri açısından ne kadar önemli olduğunu ortaya koymuştur. Bunun yanında ise de anne bebek aktivitesi içinde güzel bir başlangıçtır. Uzun yıllardır yurt dışında bebek spası oldukça yaygındır. Ülkemizde de yaygınlaşmaya başlamıştır. Bizlerde sizleri bu özel hizmet ile buluşturmaktayız.

Suda dans yani floating aktivitesi bebeklere özel olarak üretilen boyun simidi ile bir jakuzinin içerisinde bebeğe özel olacak şekilde tüm vücudunun suda olmasını sağlayarak yüzdürülmesidir. Sağlık açısından da çok faydalıdır.

Sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz içinde de bebek masajı hizmeti, diyetisyen, online diyet danışmanlığı, anaokulu danışmanlık hizmetleri, bebek oyun merkezi, kişiye özel detoks programı, oyun terapisi danışmanlığı ve hastalıklarda beslenme danışmanlığı hizmeti vermekteyiz.

Bebek masajı özellikle sindirimi kolaylaştırması başta olmak üzere uyuma sürecini kolaylaştırmaktadır. Bunun yanında ise bebeğinde sakinleşmesine ve rahatlamasını da destek olmaktadır. Merkezimiz uluslararası sertifikalara sahiptir. Bunun yanında ise alanında uzman kadromuz ile de bebeklerin gelişimine yardımcı olabilmek ve anneler ile bebeklerin beraber eğlenceli vakit geçirmeleri içinde çok güzel bir aktivitedir. Bebeğinizin günlük çantasını alarak merkezime gelebilirsiniz. Diğer bütün malzemeler merkezimiz tarafından temin edilmektedir.

Bebeklik döneminden anaokulu dönemine kadar da her zaman sizlerin yanındayız. Diğer hizmetlerimiz ile de ebeveynlerin yanında olmaktayız. Daha fazla bilgi almak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR