• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çelik Oto Kurtarma

Adres :

- Gaziantep » Şahinbey

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şıhmehmet Çelik

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (537) 492 17 91

Whatsapp 2:

0 (552) 380 50 69

Firmamız Çelik Oto Kurtarma ailesi, yüzlerce farklı işletmeye ev sahipliği yapan bir kuruluş olan birmilyonnokta.com sitesine üyedir. Birçok sürücünün en çok korktuğu durumların başında gelen yolda kalma ve araçlarının arıza yapması gibi konularda sizlere yardımcı oluyoruz. Sektörde aktif bir biçimde yönettiğimiz Gaziantep yol yardım hizmetlerinde kalite ilkesini göz önünde bulunduran hizmetler sunuyoruz.

Şirketimiz faaliyet gösterdiği alanda sahip olduğu üstün başarılarını hiç kuşkusuz kusursuz hizmet sunma anlayışına borçludur. Sizlere bu hizmetleri en yüksek kalitede sunarak, yaptığımız işe değer katıyoruz. Süreçleri en verimli ve doğru şekilde yöneterek, müşterimizin memnuniyet duyacağı bir sunmayı hedefliyoruz.

Şirketimiz alanında deneyimli ve profesyonel takım arkadaşlarıyla yedi gün yirmi dört saat hizmet sunmaktadır. Oto kurtarma işlemlerini en doğru, risksiz ve güvenli şekilde gerçekleştirmek çok önemlidir. Hem araca zarar gelmemesi hem de çevredeki insanların sağlıklarını güvenceye almak bu noktada hayati önem taşır. Biz de firmamızda bu önlemleri en üst düzeyde sunarak, verdiğimiz hizmetleri dört dörtlük bir anlayış çerçevesinde sunuyoruz.

Çelik Oto Kurtarma ailesi olarak, öncelikli arzumuz hizmet verdiğimiz alanda en iyi hizmetleri sunmaktır. Siz değerli müşterilerimize bu süreçleri en verimli biçimde sunmak bizim için oldukça değerlidir. Verdiğimiz hizmet doğrultusunda memnuniyet duymanız için en ufak ayrıntıları bile gözden kaçırmayan bir anlayış benimsiyoruz. Sizler de ihtiyaç halinde firmamızla hemen iletişime geçerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR