• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cemre Diş Kliniği

Adres :

Soğanlı Mh. 3. Meltem Sk. No : 18/a Osmangazi/bursa Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Deniz Can Aykan

E-Posta Adresi :

deniz.aykan@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (545) 251 13 85

Diş Hekimliğisektöründe hizmet sunan firmamız ara vermeden çalışmalarına devam etmektedir. Yeni nesil diş uzmanlığını kendi içerisinde yer alan değerlerle birleştiren ve bu değerleri de kişiye özel şekilde uygulayan bir firmayız. Diş hekimliği firmamızda alanında uzman hekimler yer almaktadır. Uzmanlık alanları çene cerrahisi, ortodonti, kanal tedavisi, diş eti rahatsızlıkları, dolgu tedavisi, estetik diş hekimliği üzerinedir. Hizmetlerimiz tabi ki saymış olduğumuz seçenekler ile sınırlı değildir. Uluslar arası standartları bünyesinde barındıran teknik uygulamalarımız da mevcuttur.

Diş hekimliğinin özünde büyük bir sanat yer almaktadır. Branşları bir araya getirerek bu sanatı en iyi derecede icra etmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Hizmetlerimizin tamamında yüksek kalite standartlarını gözetiyoruz. Kaliteden ödün vermeden gerçekleştirdiğimiz hizmetleri yurt içinden gelen ve yurt dışından gelen bütün hastalara sunmaktayız. Hastalarımızın ihtiyaçlarına kısa sürede cevap vermek için kendimizi bütün alanlarda geliştiriyoruz. Yenilikçi bakış açımız ile farklılık yaratıyoruz.

Alanında uzman kadromuzun bilimsel teknikleri ile hastalarımızın sorunlarına kalıcı çözümler üretiyoruz. Toplum sağlığını üst seviyelere çıkarmak için müdahalelerimizde en doğru yaklaşımları gerçekleştiriyoruz. Sağlık ile sanat unsurlarını birleştirerek hizmet sunduğumuz için pek çok hastamız tarafından beğeni kazanıyoruz. Ağız ve diş sağlığı hususunda gerekli olan bütün bilgilendirmeleri yaparak toplumumuza faydalı olmayı amaçlıyoruz. Profesyonel hizmetlerimizin kalitesi kadar fiyatı da dikkat çekiyor. Son derece uygun fiyatlarla yüksek kaliteye sahip olmak için bizlerle iletişime geçin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR