• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cepaksel

Adres :

Eti Mahallesi Strazburg Caddesi No: 38/6 Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emre Tufan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

cepaksel@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 416 35 85

Cepaksel firmamız, Ankara Çankaya’da yer alan birmilyonnokta.com üyelerinden bir tanesidir. Biz, Ankara elektronik sektörü içerisinde faaliyet gösteriyor ve telefon alanında birçok çeşit ürünümüzle sizlere hizmet sağlıyoruz. Firma olarak en büyük hedefimiz, müşteri memnuniyetini her zaman sağlayabilmek ve sattığımız üründen yararlanacak herkesin beğenisini toplayabilmek. Bu gayretle de her zaman kendimizi geliştiriyoruz.

Bünyemizde birçok farklı model telefon için yine farklı renk ve modellerde telefon kılıfları yer alıyor. Bunun yanı sıra ekran koruyucu, şarj aleti, kırılmaz cam ve çeşitli telefon aksesuarları gibi parçaların satımını da gerçekleştiriyoruz. Her ürünümüzde kalite ve dayanıklılık garantisi sağlıyor, uzun zaman kullanabileceğiniz ürünlerle sizlere hizmet sağlıyoruz. Aynı zamanda hem ekran koruyucularda, hem şarj aletlerinde; özetle firmamız bünyesinde yer alan bütün ürünlerde fazlasıyla hesaplı fiyatlar benimseyerek kolayca alabileceğiniz ürünler ortaya koyuyoruz.

Aksesuarlardan kırılmaz cam, ekran koruyucu gibi parçaların takımını da gerçekleştiriyoruz. Telefonların dayanıklılığını ve sağlamlığını artıracak bu iki parçaları sizlere en uygun fiyatlarla sağlıyoruz. Yine farklı model telefonlar için her çeşit şarj aletini de bünyemizde bulunduruyoruz.

Biz ikinci el telefon satışı da gerçekleştirmekteyiz. Firmamızdan onaylı ve kaliteli bir şekilde alabileceğiniz ikinci el telefonları da uygun şekilde bulabilir, güvenilir bir yerden alma rahatlığıyla yine hem hesaplı hem de kaliteli telefonları bizlerden alabilirsiniz. Sizler için her zaman en iyi hizmeti sağlamaya çabalamaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR