• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ceran Hafriyat

Adres :

Beyceğiz Mahallesi Kahramanmaraş » Afşin

Sektör :

Yetkili Kişi :

Süleyman Ceran

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (507) 030 68 07

Whatsapp 2:

0 (545) 254 40 27

Kahramanmaraş harfiyat sektöründe hizmet veren Ceran Harfiyat birmilyon.com ailesinin bir üyesidir. İnşaat sektörü hem ülkemiz hem de Dünya için çok büyük bir sektördür. Geçmişe doğru bakıldığında yerleşik hayata geçilmesi ile birlikte barınma ihtiyacının karşılanabilmesi için zaman içerisinde farklı çözümler geliştirilmiştir. Ancak bir durum değişmemiştir. Her bir alanın yıkılması ile birlikte ortaya çok büyük bir yük ortaya çıkmaktadır. Doğru bir şekilde de bu yüklerinde ortadan kaldırılması ya da farklı bir amaç ile kullanmanın yolu bulunmalıdır.

Ceran Harfiyat olarak alanında uzman kadromuz ile sizlerin yanındayız. Amacımız profesyonel bir hizmet sunarken daha kısa bir sürede de hayata geçmiş olacaktır. Siz değerli müşterilerimize sunduğunuz ilkelerimiz ve bakış açımız ile de oldukça iddialıyız. Çünkü kaliteli hizmetin adresi konumunda yer almaktayız.

Buluşturduğumu hizmetler ile birlikte alt yapı çalışması yapan firmalar, afiş ile çevre düzenleme firmaları, temel kazı firmaları, bina kırım ve yıkım işlemleri yapan firmalar ile harfiyat alanında yardımcı olmaktayız.

Harfiyat denince akla gelen nasıl yapacağız sorusunu düşünmek ve cevabını bulmak yerine firmamız ile iletişime geçmelisiniz. Böylelikle de hem zamandan tasarruf ederken hem de en etkili çözümü bulmuş olacaksınız. Amacımız sizlerin çözüm ortağı olabilmektir. Bunun içinde gelişen teknolojiyi çok yakından takip ederek hizmetlerimizde de uygulamaktayız. Daha detaylı bilgi almak ve aklınıza takılan sorularınızı sormak için firmamızı arayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR