• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ceren Avşar Beauty Center

Adres :

Basra Oteller Bölgesi Şahin Apt. B Blok Daire: 1 Kıbrıs » İskele

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ceren Kara Avşar

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 861 58 61

Whatsapp 2:

0 (533) 858 62 61

Kıbrıs güzellik merkezi rekabeti içerisinde müşterilerine hizmet sunan Ceren Avşar Beauty Center aynı zamanda alanlarında en kaliteli hizmeti sunan işletmeleri bir araya getiren birmilyonnokta.com sitesinin de üyelerinden biridir. Müşterilerine verdiği geniş hizmet yelpazesi ile dikkat çeken işletme aynı zamanda uzun süredir faaliyet göstermenin sağladığı tecrübe ile güven kazanmayı başarmıştır.

Cilt sağlığı ve bakımı ile bölgesel zayıflama alanlarında uzmanlaşan işletme müşterilerine bu konularda en modern teknik, cihaz ve yöntemlerle hizmet vermektedir. Collagen cilt bakımı, gözeneklerin açılması, siyah noktaların ve istenmeyen lekelerin temizlenmesi, ciltteki pürüzlerin giderilmesi de işletmenin hizmet yelpazesi içinde yer almaktadır.

Birçok kadının şikayetçi olduğu selüloittin ortadan kaldırılması için de müşterilerine hizmet veren işletme, müşterilerinin özellikle yaz aylarında kendilerinden daha emin bir biçimde sıcak havaların keyfini çıkarmalarına yardımcı olmaktadır. Kilo problemleri olan müşterilerine ise kişiye özel ve bölgeye göre farklılık gösteren program, cihaz ve tekniklerle müdahale ederek en kısa zamanda en etkili sonuç alınması hedeflenmektedir.

İstenmeyen kıllar kadınların en fazla şikayet ettiği konulardan biridir. Bu olumsuzluktan kurtulmak için farklı teknikler kullanılmaktadır. Çok vakit ve emek alan aynı zamanda da can yakan bu tekniklerle istenmeyen kıllardan kurtulmak bir süre için mümkün olmaktadır. Epilasyon teknolojisinin ulaştığı son nokta olan lazer teknolojisini müşterilerine sunan Ceren Avşar Beauty Center bu sayede müşterilerine neredeyse hiç sıkıntı yaşatmadan istenmeyen kıllardan kurtulma imkanı da sunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR