• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çerkezköy Tenis Kulübü

Adres :

Bağlık Mah. Mimar Sinan Sok. No: 3 ( Türk Tekstil Vakfı Meslek Lisesi İçi - Metem ) Tekirdağ » Çerkezköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erol Duru - Selami Batmaz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 234 49 34

Whatsapp 2:

0 (538) 660 40 78

birmilyonnokta.com sitesinin üyesi olan kuruluşlardan biri de Çerkezköy Tenis Kulübüdür. Tekirdağ spor alanında hizmet veren kulübümüzün öncelikli amacı şehrimizin spora gönül vermiş fertlerine destek olmak, tenis sporuna gönül veren öğrencilerimizin profesyonel olarak eğitimlerini almasını sağlamaktır. Ülkemize milli ve profesyonel başarılar kazandırmak için öğrenciler yetiştiriyoruz.

Dünya standartlarına sahip olan tesisimizin sürekli olarak kullanılabilmesi, sporcu gençlerimizin eğitimdeki başarıları için oldukça önemlidir. Tesisimiz sayesinde bir araya gelerek sosyalleşen gençlerimiz, burada yaşadıkları tecrübeleri arkadaşlarıyla paylaşarak tenis ve spor sevgisini tüm şehre yaymaktadır.

Tenisin çocuklara kazandırdığı en büyük beceri, kendi kararını kendi verebilme yetisini geliştirmesidir. Tenis diğer sporlar gibi takım ile oynanan bir oyun değildir. Sporcumuz tek başına koskoca kortta rakibini yenmeye çalışır. Kendi stratejisini ve kendi kararlarını uygular. Bu sayede çocuğun kendine olan güveni artar. 5 ya da 6 yaş civarındaki çocuklar için tenise başlamak oldukça yararlıdır. Çocuğunuzun profesyonel bir sporcu olmasını istiyorsanız, tenise başlamak için 10 yaşını geçirtmemelisiniz.

Tenis oynadığınız esnada tüm vücudunuz aktif bir şekilde çalışmaktadır. İnsan vücudu ve sağlığına pek çok olumlu etkisi olan tenis, kalp ve kemik sağlığına oldukça iyi gelir. Kalori ve yağlarınızı kolayca azaltabilirsiniz. Sizde genç yaşta çocuklarınızın iyi ve profesyonel bir eğitimden geçmesini istiyorsanız, bizi tercih edebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için siz değerli müşterilerimize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR