• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çetin Kardeşler Tesisat

Adres :

- Niğde » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kenan Çetin

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (546) 217 79 53

Whatsapp 2:

0 (543) 672 29 53

Niğde tesisat ve bakım onarım sektöründe hizmet veren Çetin Kardeşler Tesisat birmilyon.com ailesi üyesidir. Alanında uzman kadrosu ile uluslararası kalite standartlarında hizmetlerimizi sizler ile buluşturmaktayız. Çünkü profesyonel bir çalışmanın adresi konumunda yer almaktayız. Kurulduğumuz ilk günden itibaren hiçbir zaman güvenilir ve kaliteli hizmetten asla taviz vermedik. Vereceğimiz her hizmetimizde de asla taviz vermeyeceğiz.

Geniş hizmet yelpazemiz içerisinde sıhhi tesisat, tesisat ve bakım onarım, petek temizleme, musluk tamiri, sıhhi tesisat kurulumu, merkez doğalgaz kurulumu, su tesisatı, yer almaktadır. Evlerden iş yerlerine kadar hepsinin yeri çok ayrıdır. Yaşamın devam edebilmesi için çeşmelerden suyun akması soğuktan korunabilmek içinde doğalgaz tesisatına ihtiyaç duyulmaktadır. Daha detaylı bakıldığı zaman hepsi de yaşamamızda çok değerli bir yere sahiptir. Firmamız olarak siz değerli müşterilerimizin de en ufak bir sorun ile karşılaşmadan ya da yaşanması durumunda hızlı bir şekilde çözüm üreterek hayatınıza düzeninde devam edebilmeniz için çalışmaktayız.

Kışın gelmesi ile ısınmak için petekler yakılmaktadır. Ancak unutulmamalıdır ki en verimli şekilde ısınabilmek için peteklerin temizlenmesi gerekmektedir. Isı mekanizması incelendiği zaman çeşitli nedenlerden oluşan kirliliklerin ısınmasının yüksek bir verim ile olmasının önüne geçmektedir. Yılda en az bir kere yapılması halinde etkisini hemen fark edeceksiniz.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve aklınıza takılan noktaların yanıtlarını bulmak için bizim ile iletişime geçin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR