• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çetin Temizlik

Adres :

Fatih Mahallesi Doğan Caddesi No: 30 A -blokkat: 2 Osmangazi / Bursa Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kıymet Çetin - Fatih Sincar - Osman Çetin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

kiymetcetin17@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 512 23 94

Whatsapp 2:

0 (536) 067 70 62

Whatsapp 3:

0 (535) 712 23 94

Whatsapp 4:

0 (531) 512 23 94

Whatsapp 5:

0 (536) 067 70 62

Whatsapp 6:

0 (535) 712 23 94

Bursa Osmangazi ilçesi merkezli olmak üzere faaliyetlerini sürdürmekte olan temizlik firmamız Çetin Temizlik’te siz müşterilerimize kusursuz bir temizlik hizmeti sunuyoruz. Yıllardır bu alanda faaliyet gösteren ekibimizin üstün gayretleriyle birlikte temizlik ihtiyacı duyduğunuz her alanda sizlere profesyonel bir destek sunarken her zaman sizlerin memnuniyetini en ön planda tuttuğumuz çalışmalarla hizmet kalitemizi de yüksek noktada tutuyoruz. Sadece temizlik hizmeti vermemiz nedeniyle Bursa temizlik sektörü içinde en nitelikli ve öncü firmalardan biri olan Çetin Temizlik olarak bizler bu alanda uzmanlaşmış olmamızın faydalarını deneyimliyoruz.

Kar odaklı bir hizmet anlayışından çok müşterilerin memnuniyetine odaklanan bir çalışma anlayışı ile hareket etmekte olan firmamızda her yıl üzerine koyduğumuz çalışmalarla giderek artan bir hizmet yoğunluğunu da üzerimizde taşıyoruz. Temizlik sektöründe yaşanan teknolojik gelişmeleri yakından takip eden bir firma olarak her noktada siz müşterilerimize en modern araçlarla hizmet alma kolaylığını da sunabiliyoruz. Bu özelliklerimiz sayesinde profesyonel destek alabilmeniz için en ideal firmalardan biri olarak sizlerin ihtiyaçlarına cevap vermek üzere bekliyoruz.

Her biri temizlik alanında eğitimli ve kendini yetiştirmiş olan personel kadromuzun en güncel teknolojik ekipmanlar ve yöntemlerle birlikte siz Osmangazi halkına en iyi şekilde temizlik hizmeti verdiğinden emin oluyoruz. Şirketimizle birlikte yaptığınız çalışmalarımızda aldığınız memnuniyetin en iyi düzeyde olduğundan emin bir şekilde faaliyetlerimizi sona erdiriyoruz. Fiyat tekliflerimiz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR