• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çetinler Yol Yardım Oto Kurtarma

Adres :

Manisa Akhisar Sanayi Sitesi Manisa » Akhisar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Çetin

E-Posta Adresi :

mustafa0007cetin@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 608 03 05

Whatsapp 2:

0 (535) 608 03 05

Araç kullanımı ne kadar avantajlı ve rahat görülse de trafik koşulları her zaman karşınıza birçok sıkıntı çıkarabilir. Özellikle aracın mekanik, elektrik veya donanımsal parçalarında arıza yaşanması en çok karşılaşılan sıkıntılardan birisidir. İstenmeyen ve beklenmedik durumlardan birisini de trafik kazaları oluşturmaktadır. Bu gibi durumlar araçlarda kullanım engeli ortaya çıkardığında, aracın bulunduğu noktada bekletilmesi ve yol yardım ile kurtarılması en doğru seçeneklerden birisidir. Bu konuda Manisa Akhisar ilçesinde yaşadığınız sıkıntılar karşısında hızlı bir çözüm elde etmek açısından, Çetinler Yol Yardım Oto Kurtarma işletmesi üzerinden hizmet alabilirsiniz.

Çetinler Yol Yardım Oto Kurtarma işletmesi olarak Manisa yol yardım sektörü içerisinde Akhisar ilçesinden başlamak üzere kentin her noktasına ulaşan bir hizmet sağlıyoruz. Öncelikli olarak yol yardım ve araç kurtarma hizmetleri sunduğumuz gibi ayrıcalıklı hizmetlerimiz sayesinde yardım işlemlerini çok daha pratik ve faydalı bir hale getiriyoruz.

Araç arızası ile karşılaşan müşterilerimiz, firmamız üzerinden oto tamir hizmeti alarak, çok daha hızlı ve sonuç odaklı bir çözüm elde edebilmektedir. Araçlarda nakliye ve uzun süreli tamirat işlemleri gibi durumlar ile karşılaşıldığında, müşterilerimiz için otobüs bileti temin edilmesi ve konaklama hizmeti temin edilmesi mümkündür.

Ayrıcalıklı bir şekilde avantajlı hizmetler sunduğumuzdan dolayı bölgede yol yardım, çekici ve oto kurtarma gibi hizmetlerde ilk akla gelen işletmelerden birisiyiz. Üstelik 7/24 iletişim kurabileceğiniz şekilde telefon ve WhatsApp iletişim hatlarımız üzerinden görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bu hizmetlerimizi uygun fiyatlar ile alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR