• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ceylan Elektrik & Elektronik

Adres :

Fındıklı Mah. Hancıoğlu Cad. No: 125 İstanbul » Maltepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammed Tutkun

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (536) 655 36 68

Enerjinin kontrolünü deneyimleriyle eline alan Ceylan Elektrik & Elektronik şirketibirmilyonnokta.comüyesidir. Perspektifi geniş olan bu sektörün rekabeti yüksektir. Teknolojinin ve enerjinin hızla tepelere çıktığı bu zamanın büyüyen bir parçası olmak uğruna çaba sarf etmekteyiz. Bu alandaki büyük rekabete rağmen kalitemizle ön plana çıkma çabasını hiçbir zaman arka plana atmıyoruz. Geride kalmayı hiçbir zaman düşünmüyoruz.

Kamera, otomasyon, diafon, plan proje oluşturma, tesisat gibi birçok kulvarda geri kalmıyor ve kendimizi her anlamda gösteriyoruz. Yenilikçiyiz, çünkü her an değişen ve yükselen bir sektördeyiz. Hırslı ve azimliyiz, çünkü biliyoruz ki çabalarımız hiçbir zaman boşa gitmeyecek, duraksamayacak. Hayatımızı kolaylaştıran bu sektörün üstün çaba sarf edenleri olarak yaptığımız işin kalitesiz olması gibi bir seçeneği olmadığının farkındayız. Çünkü en ufak hatalar istenmeyen can kayıplarına bile yol açabilir. Bunlara karşı her zaman tedbirliyiz ve planlıyız.

İstanbul elektroniksektörünün avantajlı fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz, faaliyete geçmemiz için oldukça yeterlidir. Yaptığımız işin değerli olduğu kadar zor olduğunun da farkındayız. Çalışanlarımızın can güvenliği bizim için ne kadar önemliyse sizin de can güvenliğiniz bizim için o kadar önemlidir. Işıltılı bir yaşamın anahtarı işte bu önem verdiğimiz değerler nezdinde sizlere kazandırılacak. Kayda değer sonuçlar elde etmek için bu alanda ilerlemek isteyerek zoru seçtik ve kesinlikle pişman olmayacağımız bir yola girerek size hizmet etmek istedik.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR