• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çiçek Pastanesi

Adres :

Yeniyol Mahallesi Cihat Kora Caddesi No.15/a Dazkırı/afyon Afyonkarahisar » Dazkırı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Çiçek

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

cicekuretim03@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 393 06 92

Whatsapp 2:

0 (507) 393 06 92

Yöresel lezzetlerin hayatımız üzerinde oldukça önemli bir yeri vardır. Bunların özellikle alanında usta şefler tarafından özveriyle hazırlanması yiyeceklerin en doğal lezzetine ulaşmamızı sağlar. Bizler Afyonkarahisar Çiçek Pastanesi olarak müşterilerimizi birbirinden farklı çeşitte lezzetlerle bir araya getirmek için gıda alanında kaliteli hizmetler sunuyoruz.

Tatlıdan kuru pastalara, baklavadan simit ve pizza çeşitlerine kadar birçok yiyecek çeşidinde müşterilerimize doğal, sağlıklı ve lezzetli yiyecekler hazırlıyoruz. Gıda alanında yapılan çalışmalar daima iyi bir titizlik, hassasiyet, konusunda bilgili ve tecrübeli olmayı gerektirir. Bizler çalışmalarımız süresince ürünlerimizi daha nasıl kaliteli hale getirebileceğimizi ve bu anlamda müşterilerimizi nasıl memnun edebileceğimizi her zaman düşünerek hareket etmekteyiz. Hizmetlerimiz kapsamında yaş ya da kuru pastalar, çeşitli unlu mamuller veya birbirinden harika baklava çeşitlerini temin edebilmek mümkündür. Ayrıca yine müşterilerimize kolaylık olması açısından ilgili ürüne yönelik sipariş yöntemlerini kullanarak da verimli bir hizmet sunmaya çalışıyoruz.

Sahip olduğumuz ürün çeşitliliğimizle müşterilerimizin her isteğine uygun olan en harika yiyecekleri hazırlarken bizler de bu durumdan oldukça memnuniyet duymaktayız. İşimize gösterdiğimiz sevgi, özen ve hassasiyetin en iyi şekilde karşı tarafa da geçtiği inancındayız. İnsan sağlığını düşünen ve bunun için de her zaman sağlıklı ve doğal malzemeleri tercih eden bir çalışmayla ürünlerimizi müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Hizmet verdiğimiz bu gıda sektöründe yüksek kalitedeki hizmet anlayışımızla markamıza iyi bir değer kazandırmak ve firmamızı daima güçlendirmek isteğindeyiz. Bunun için de sahip olduğumuz her türlü olanakları en etkin şekilde kullanmaya çalışmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR