• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çikolata Atölyesi Erzurum

Adres :

Yunusemre Mahalesi Ataturk Bulvari No37/2 Palandoken/erzurum Erzurum » Palandöken

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Güneyim

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ismailguneyim@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 231 25 61

Tatlı lezzetler arasında önemli bir yere sahip olan çikolatalar doğru ölçeklerde kullanıldığında vücudumuz açısından yararlı birer besin haline gelmektedir. Ayrıca çikolata tüketimi vücuda mutluluk verdiği için ruhsal olarak daha iyimse bir yapıya bürünmemizde bizlere katkılar sağlar. Günümüzde çikolatalara hayatımızın birçok alanında yer vermekte ve onları farklı şekilde kullanmaktayız. Acak bu kullanılan çikolataların sağlıklı, kaliteli ve güvenilir ürünlerden oluşması sizler için büyük bir öneme sahiptir. Bizlerde Çikolata Atölyesi Erzurum olarak bunun farkında olmakta ve güvenilir hizmetler sunmaktayız.

Çikolata Atölyesi Erzurum olarak Erzurum ilinin Palandöken ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize hizmetler vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden buyan verdiğimiz kaliteli, profesyonel ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler neticesinde Erzurum pasta ve pastane alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelmiş olduğumuz bu noktayı korumak ve geliştirerek daha yüksek standartlara çıkarmak için yenilikçi ve gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İşletmemizde sizlere özel günleriniz için çikolata paketleri, bayramlar için türlü türlü çikolata çeşitleri, kişisel tasarımlar ve yazılar ile özelleştirebileceğiniz çikolata üretim hizmetlerimiz ile sizlere yardımcı olmaktayız. Bu hizmetleri sizlere sunarken yüksek kaliteli çikolatalar ve bileşenler kullanmakta, temiz ve steril bir ortam içerisinde bu hizmeti sizlere vermekteyiz. Sizlerin de bu konuda profesyonel hizmetlere ve uygun fiyatlara ihtiyacınız var ise bizler ile iletişime geçerek bu hizmeti alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR