• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çikolook

Adres :

Yeşilyurt Mah. 23. Nisan Cad. No: 43 Mersin » Anamur

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Tahsin

E-Posta Adresi :

kubilayerdana@windowslive.com

Whatsapp 1:

0 (552) 525 96 97

Whatsapp 2:

0 (552) 525 96 97

Antalya’nın Alanya ilçesinde hizmet vermekte olan firmamız, tatlı konusunda yenilikçi bakış açısı ile müşterilerinin kalbini fethetmiştir. Alanya pasta ve pastane sektörüne farklı bir soluk getirmiş olmaktan gurur duyuyoruz. Geleneksel lezzetleri modern ve eşsiz yorumlarla tatlı tutkunu müşterilerimize sunuyoruz.

Deneyimli ve güler yüzlü ekibimiz ile her yeni gün, eksilmeyen bir tutku ve keyifle siz müşterilerimize hizmet veriyoruz. İşimizi çok seviyor, kurulduğumuz günden bu yana aşkla yaptığımız ürünlerimizi siz müşterilerimizin beğenisine sunmanın heyecanını yaşıyoruz.

Firma olarak yenilikçi ve modern bakış açışımızı her zaman muhafaza ediyoruz. Müşterilerimizin beklenti ve talepleri ile de her zaman hizmet kalitemizi bir adım daha ileriye taşıma hedefi ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bizim için başarı müşterilerimizin mutluluğunda saklıdır. En yüce başarı duygusunu, işletmemize gelen ve ürünlerimiz sayesinde yüzü gülen her bir müşterimizin olumlu geri dönüşleri ile yaşıyoruz.

Lokmanın en tatlı halini ve en farklısını, katmerin ise en eşsiz yorumunu sunuyoruz.

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti anlayışı ile kaliteden asla taviz vermeden her gün müşterilerimizin hizmetindeyiz. Kullandığımız her ürünün kalite ve sağlık standartlarına azami uygunluğuna büyük önem veriyoruz. Ayrıca işletmemizde temizlik koşullarını da daima üst seviyede tutmaktayız. Müşterilerimize sadece lezzeti değil, üretimden sunuma işimizin her aşamasında güvenilir hizmetin garantisini veriyoruz.

İşletme olarak isterseniz, sıcacık bir atmosferde sizleri misafir ediyor, dilerseniz paket servis hizmetimizle en kısa zamanda sizi lezzet ile buluşturuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR