• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çilem Beauty Center

Adres :

Cemalpaşa Mah. Ethem Ekin Sokak Önal Apt. Kat 2 Daire 5 Adana » Seyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Çilem Ünlükayaoğlu

E-Posta Adresi :

meryemacikbas01@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 153 13 43

Whatsapp 2:

0 (539) 370 82 06

Adana güzellik merkezi sektöründe faaliyet göstermekte olan merkezimiz; güzellik, sağlık ve kişisel bakım alanlarında profesyonel olarak hizmet vermektedir. Merkezimizde kurucumuz, yönetim kadromuz ve uzman estetisyen kadromuz ile amacımız; faaliyet alanımızdaki ulusal ve uluslararası düzeydeki gelişmeleri, yenilikleri ve son trend uygulamaları yakından takip ederek modern çağın tüm güzellik ve kişisel bakım uygulamalarını siz değerli misafirlerimizin hizmetine sunmaktır.

Merkezimiz gerek bulunduğu konum gerek kaliteli hizmet anlayışı gerekse sıcak ve samimi ortamı sebebiyle bölgemizin en çok tercih edilen güzellik salonlarından birisidir. Salonumuzda hizmetteki kaliteyi arttırmak amacı ile faaliyet alanımızdaki tüm yenilik ve gelişmeleri gün be gün takip ederek biz de uygulamaktayız.

Güzellik merkezimizdeki uygulamalar iki ana kategoridedir. Birincisi sağlık ve güzellik amaçlı yapılan uygulamalardır. Bu alanda bölgesel zayıflama ve cilt bakım hizmetleri yer almaktadır. İkincisi ize estetik ve güzellik alanındaki uygulamalardır. Bu kategoride kaş ve kirpik laminasyon uygulaması, protez tırnak ve kalıcı oje uygulamaları, lazer epilasyon hizmetlerini vb. sayabiliriz. Merkezimizde hijyen konusuna en azami ölçüde dikkat edilmekte olup kullanılan tüm bakım ürünleri tek kullanımlık ve kişiye özeldir.

Güzellik merkezi olarak sektöre adım attığımız günden bugüne kadar birçok başarıya imza attık. Etik, ahlaki ve ticari değerlerimizden asla ödün vermedik. Müşterilerimizi misafirlerimiz olarak kabul edip bilinçli bir şekilde yönlendirdik. İstek ve beklentilerini kusursuz bir şekilde karşıladık. Bundan sonraki hedefimiz bu hizmet standartlarımız koruyarak sektördeki liderliğimizi devam ettirmektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR