• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çimen Gayrimenkul Danışmanlık

Adres :

Reşadiye Mahallesi Şehit Ahmet Çelekoğlu Sokak No : 14 /b Tekirdağ » Çorlu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ümit Çimen - Metin Çimen

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (531) 302 89 43

Whatsapp 2:

0 (538) 081 66 97

Geniş hizmet ağı ile öne çıkan Çimen Gayrimenkul Danışmanlık, birmilyonnokta.com üyesi olarak kaliteli işler başarmaya devam etmektedir. Hayatta kalabilmek, yaşımı düzgün bir şekilde devam ettirmek için hepimizin en çok ihtiyaç duyduğumuz gereksinimlerden biri barınmadır. Tabii ki dünya modernleştikçe insanlar bu ihtiyacı daha konforlu bir şekilde karşılayacak alanlar edinmeye başlamışlar. Günümüzde emlak, taşınmak mülk hem hayatımızı sürdürmekte hem de ileriye dönük yatırımlarımızda vazgeçilmez bir seçim olmaktadır.

Liderliğini asla elden vermeyen firmamız, Tekirdağ emlak sektörü ile ilgili aklınıza gelebilecek her türlü soruyu yanıtlamakta ve deneyimli ekibiyle en doğru seçimi yapabilmenizde sizlere yardımcı olmaktadır. Sektörde nam salabilmenin, uzun ömürlü faaliyetlerde bulunabilmenin en büyük yolu güvenilir olmaktan geçer ki bu anlamda firmamız, tüm müşterilerini güvenilir hizmetleriyle memnun etmektedir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve bütçesine uygun en iyi, en doğru evi seçmelerinde her daim yol göstermekteyiz. Özellikle yatırım amaçlı ev veya arsa alan müşterilerimize gelecek vaat eden alanlarda onlara kazanç sağlayacak yerler tavsiye etmekteyiz. Aynı zamanda ister sıfır isterse de ikinci el dairelerin alım satımında her iki tarafı memnun etmek adına doğru fiyat teklifimizi yaparak satan müşterilerin zarara uğramasına, alıcının da bütçesinin zorlanmasına engel olmuş oluyoruz.

Ev ve arsa alım satımından başka firmamız, oto alım satımlarında da çok başarılıdır. İkinci el araçları satışa çıkarmadan önce detaylı incelemesini yaparak müşterilerimize tüm aksamları ile iyi durumda olan, uzun süre sorunsuz kullanabilecekleri araçları teslim etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR