• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çınar Oto Kurtarma ( Bursa Oto Kurtarıcı Firmaları )

Adres :

Bursa / Merkez Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Recep Onur Orhan

E-Posta Adresi :

nazmiasagruporhan@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 443 18 75

Whatsapp 2:

0 (530) 377 22 51

Yol yardım ve oto kurtarmaçözümleri bütün araç sahiplerinin ihtiyaç duyabileceği çözümlerdir. Hayatımızı kolaylaştıran, mesafeleri kısaltıp yükleri hafifleten araçlar hiç beklenmedik anda arıza yapabilir, sizi yol ortasında bırakabilir. Ya da bir anda bir kazaya karışabilirsiniz. Bütün bu durumlarda ilk ihtiyacınız profesyonel bir oto kurtarmadır. Bursa Osmangazi’de faaliyet gösterenÇınar Oto Kurtarmafirmamız ile bizler uzun yıllardır bu alanda aktif görev yapıyor, zor anlarınızda en yakın çözüm ortağınız konumunda bulunuyoruz.

Bursa yol yardımalanında lider firmalardan birisi olarak her biri alanında uzman, deneyim sahibi, işini severek yapan bir kadroyla çalışıyoruz. Dinamik kadromuz sürekli kendini geliştirmeye devam etmekte, dünya standartlarında hizmet vermek için yeniliklerden haberdar olmaktadır. En gelişmiş, en modern teknolojiler kısa sürede Çınar Oto Kurtarma firmamız bünyesinde hayat bulmakta, sizlere daima en güçlü ot kurtarma çözümleri olarak yansımaktadır.

Firma olarak tamamenoto kurtarmaiçin dizayn edilmiş, özel donanımlı, gelişmiş teknolojiye sahip araçlarımızla hizmet veriyoruz. Araçlarımızın bakımlarını düzenli yaptırarak her an ardıma hazır bulunuyor, kaliteli hizmet vermek için azami gayret gösteriyoruz. Ne zaman yol yardıma ihtiyaç duyulacağı belli olmadığı için bizler haftanın 7 günü, günün 24 saati aktif görev yapıyoruz. Her koşulda bir telefon mesafesinde bulunuyor, çağrı merkezimizle iletişime geçtiğiniz anda hareket ederek lokasyonunuza noktasal olarak ulaşıyor, ekonomik yol yardım hizmetleri sağlıyoruz.

bursa oto kurtarıcı firmaları,bursa oto kurtarıcı fiyatları,bursa en yakın oto kurtarıcı,bursa acil oto kurtarıcı,bursa 7/24 oto kurtarıcı,bursa uygun fiyata oto kurtarıcı,bursa oto kurtarıcı firması,bursa oto kurtarıcı hizmetleri,bursa güvenilir oto kurtarıcılar,bursa oto kurtarma firmaları,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR