• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çıraklar Ticaret

Adres :

Göksu Mah. 98. Sok. No: 15 Mersin » Silifke

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Çırak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

alicirak841@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 714 43 65

Whatsapp 2:

0 (533) 429 89 07

Hafriyat sektöründe faaliyet gösteren Çıraklar Ticaret birmilyonnokta.com üyesidir. Hafriyat sektöründe rekabet ettiğimiz alanda sizlere sunduğumuz hizmet kalitesiyle öncü firmalar arasında yer almaktayız. Firmamız kurulduğu ilk günden beri sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek sizlere en yenilikçi hizmetler sunma gayretiyle faaliyet göstererek geniş müşteri kitlesine hitap etmeyi başardık. Yılların deneyimine sahip uzman bir ekipe sizlere profesyonel hizmetler sunan firmamız faaliyet gösterdiği bölgede önemli bir boşluğu doldurmaktadır.

Mersin hafriyat sektöründe verdiğimiz hizmet kalitesiyle öncü firmaları arasında yer almaktayız. Müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmeti prensip edinmiş bir firma olarak sizlere ayrıcalıklı hizmetler sunmaktayız. Faaliyet gösterdiğimiz sektörde her türlü teknik donanıma ve araçlara sahip bir şekilde sizlere eksiksiz ve kesintisiz hizmetler sunmaktayız. Yılların deneyimini verdiğimiz hizmetlere yansıtarak sizlere talep ve beklentilerine en iyi şekilde karşılık vermekteyiz. Firmamız bugün emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Hafriyat firması olarak sizlere; inşaat demiri, tuğla, çimento ve daha pek çok inşaat yapı malzemeleri satışı, kanal kazı dolgu işleri, kum çakıl nakliye işleri, çevre düzenleme hizmetleri vermekteyiz. Geniş yelpazede ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri sizlere en ideal şekilde sunmaktayız. Firma olarak aradaki engelleri kaldıran hizmet politikasıyla ilk günden beri müşterilerimizle buluşmaktayız. Bu doğrultuda sizlere sunduğumuz makul fiyatlarla bizlere ulaşmanızı kolaylaştırmaktayız. Profesyonel hizmetleri uygun fiyatlarla kaliteli hizmet alabileceğiniz en iyi firma olarak sizlerin hizmetindeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR