• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Civciv Koltuk Yıkama

Adres :

Yenigün Mah. 1067 Sok. Köseoğlu Apt. Muratpaşa / Antalya Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmet Üregen

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ureyen@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 289 66 07

Whatsapp 2:

0 (534) 731 42 77

Ev ve iş yerlerinin olmazsa olmaz parçası koltuklardır. Koltuklar, farklı renk ve modellerle üretilir. Özellikle ev sahipleri tarafından özenle seçilen koltuklar bir süre sonra kirlenmeye ve yıpranmaya başlar. Çünkü kullanım halindeki koltukların kılıfları tozlanmaya, leke tutmaya başlar. Bu durum koltukların eski görünmesine neden olabilir. Eğer sizler de bu durumdan şikayetçiyseniz koltuklarınızı yıkatabilirsiniz. Evde yapacağınız koltuk yıkama işlemleri koltuklarınızın detaylı temizlenmesini sağlamaz. Eğer doğru malzeme kullanmazsanız koltuklarınızın zarar görmesine neden olabilirsiniz.

Ev ve iş yerlerinizdeki koltukların temizlenmesini istiyorsanız Antalya temizlik sektöründe hizmet veren firmamızı tercih edebilirsiniz. Firma olarak son teknoloji makinelerimiz ve yüksek kaliteye sahip ürünlerimizle temizlik hizmeti veriyoruz. Yılların kazandırdığı bilgi ve birikimlerle işimizi eksiksiz olarak tamamlıyor, sizlere kullanışlı ve temiz koltuklar bırakıyoruz. Koltuklarınızın derinlemesine temizlenmesi için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek oluyor. Ekibimiz, adresinize gelerek koltuklarınızı yerinde temizliyor. Kullandığımız deterjanlar ve makineler sayesinde koltuklarınızdaki lekeleri temizliyor, koltuklarınızı kurutuyor ve kullanıma hazır hale getiriyoruz.

Kısa sürede güvenilir ve kesin çözümlü hizmet için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Temizleme işlemi sonrasında koltuklarınızı ilk günkü gibi kullanmaya başlayabilirsiniz. Firma olarak sizlere verdiğimiz yıkama hizmeti uygun fiyat aralığında hizmetinize sunulmaktadır. Biz, hizmet verdiğimiz sektörde gerçekleşen yenilikleri yakından takip ediyoruz. Bu yenilikler doğrultusunda çalışmalarımızı geliştirmek için ekip olarak özenle, dikkatle ve titizlikle çalışıyoruz. Sizler de koltuklarınızı firmamıza güvenle emanet edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR