• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Civelek Oto Tamir Bakım Servisi

Adres :

Samanlık Mah. Turgut Özel Bulvarı Küçük Sanayi Sitesi 2 Blok No 14 Denizli » Tavas

Sektör :

Yetkili Kişi :

Eyüp Civelek

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (531) 481 28 65

Araçlarınızın belirli aralıklar ile düzenli olarak bakımlarının yapılması, arızalara karşı olası risklerin minimum düzeye çekilmesinde gerekli olan önlemlerin başında gelmektedir. Gün içerisinde yapılan yoğun kullanım sonrasında bu arıza, bakım sıklıkları ve diğer işlemlerin yapılması gereken süreç daha da hızlanmaktadır. İşte bizlerde Civelek Oto Tamir Bakım Servisi olarak araçlarınızda meydana gelen arızaların giderilmesi, rutin bakımlarının yapılması ve eksiklerinin tamamlanmasını profesyonel bir süreç eşliğinde sizlere aktarmaktayız. Sizlerde her araç markası ve modeli için vermiş olduğumuz bu tamir ve bakım hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Civelek Oto Tamir Bakım Servisi olarak Denizli ilinin Tavas ilçesinde yer alan oto tamirhane ve bakım servisimizde sizlere bu hizmetleri sunmaktayız. Kurulmuş olduğumuz ilk günümüzden gelmiş olduğumuz noktaya kadar hizmet kalitemizden ödün vermeden çalışmalarımızı gerçekleştirmiş, misyonumuz ve vizyonumuz doğrultusunda hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Verdiğimiz yüksek müşteri memnuniyetine sahip hizmetlerimiz neticesinde Denizli oto servis ve tamirhane alanında halkımız tarafından tercih edilen bir işletme konumuna gelmiş bulunmaktayız. Sizlerde gerekli olan bakım, onarım ve tamir işlemlerinizi gönül rahatlığı ile bizlerden alarak gerçekleştirebilirsiniz.

Civelek Oto Tamir Bakım Servisi olarak haftanın her gününde sizlere hizmet sunmakta, tamir, bakım, yetkili servis, araç bakımı, özel servis desteği gibi çeşitli hizmetlerimiz ile ihtiyacınız olan tüm hizmetleri sizlere ulaştırmaktayız. Profesyonel ve tecrübe sahibi eleman kadromuz sayesinde kısa sürede sorunlarınızı çözüme kavuşturmaktayız. Sizleri de işletmemizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR