• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Class Koltuk Yıkama

Adres :

- İzmir » Çiğli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nurettin Kara - Samet Gezgin

E-Posta Adresi :

nurettinkara1006@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 467 90 79

Whatsapp 2:

0 (545) 226 41 12

Temizlik sektöründe örnek başarılara imza atan firmamız Class Koltuk Yıkama birmilyonnokta.com üyelerinden biridir. Zamanımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz yaşam alanlarında, sıkça kanepe ve koltuklar kullanılır. Zamanla yıpranan ve kirlenen bu yüzeyler, alanında uzman kişiler tarafından derinlemesine temizlenebilir. Firmamız İzmir temizlik sektöründe, koltuk yıkama hizmetleri başta olmak üzere pek çok farklı konuda müşterisine yardımcı olmaktadır.

Class Koltuk Yıkama ailesi olarak, İzmir Çiğli’de birçok farklı alanda hizmet sunuyoruz. Başta koltuk ve kanepe yıkama işlemleri olmak üzere; tekne ve yat temizliği, sandalye yıkama, yatak yıkama verdiğimiz hizmetler arasında gelmektedir. Bu işlemler son teknoloji cihazlar ile alanında profesyonel çalışma arkadaşlarımız tarafından verilmektedir.

Firmamız her zaman detaylı ve derinlemesine temizlik işlemleri için yüksek kalitede ürün kullanımına önem vermektedir. Bu sayede verdiğimiz hizmet çok daha kalıcı olmakta, aynı zamanda tam temizlik sağlanmaktadır. Hijyen standartlarını en yüksek seviyede sağlayan firmamız ihtiyaç duyduğunuz her alanda yüksek standartlarda hizmet vermeye devam etmektedir.

Siz değerli müşterilerimize hak ettikleri seviyede hizmet sunmak firmamız için oldukça değerli ve anlamlıdır. Sizlerin firmamıza olan güvenini boşa çıkarmamak adına her türlü imkânı sağlamaya ve sunmaya devam ediyoruz. Farklı ihtiyaçlarınız için firmamızdan güvenle ihtiyaç alabilirsiniz. Sizlere en doğru hizmet süreçlerini sunmak adına olan çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Detaylı bilgi almak için firmamızla telefon numarası aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR