• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Clean Life Koltuk Yıkama

Adres :

- İstanbul » Pendik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nedim Çelebi

E-Posta Adresi :

nedimmist@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 171 70 21

Koltuk ve halılar temizlik konusunda kişiye oldukça zorluk çıkarmaktadır. Çıkmayan inatçı lekeleri ve ne kadar da temizlendiği düşünülse de aslında içerisinde hapsolmuş toz lekelerini barındıran bu alanlar kişinin sık kullandığı yerler olarak büyük risk grubu içerisinde yerini almaktadır.

Risk grubu dedik, çünkü kişinin sık temasından dolayı yeterli temizliğin sağlanmamasından kaynaklanan sağlık problemlerinin yaşanmasına zemin hazırlamaktadır. Bizler de sizlere bu alanların temizliğinde yardımcı olabilmek ve sizlere daha sağlıklı alanları sunabilmek amacı ile İstanbul temizlik sektörü içerisinde yerimizi aldık.

Deneyimli, işini severek ve titizlik ile yapan, güler yüzlü ve her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan ekibimiz ile temizlik konusunda son teknoloji yardımcı aletlerimiz, doğal ilaçlarımız ile birlikte siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Amacımız sizlerin daha sağlıklı ortamda yaşabilmenizde ve sevdikleriniz ile olan anılarınıza yenilerini en sağlıklı ortamda ekleyebilmenizdir. Bu sebeple de işimizi büyük bir özenle yapıyor ve sizlere en sağlıklı ortamı sunma garantisi veriyoruz. Mesai saatleri içerisinde istediğiniz zaman bizleri arayabilir, istediğiniz mekânda temizlik işlerinizi gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz.

İşimizde iddialıyız çünkü yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektörde arkamıza aldığımız sizlerin güveni ve bizi tercih etmenizden dolayı belirttiğiniz memnuniyet duygusu ile bu iddiamızı daha da perçinliyoruz. İşimize dört elle sarılıyor ve sizlere en kaliteli en temiz işçiliği sunabilmek için durmadan çalışıyoruz.

Temizlik konusunda güvenilir ve kaliteli işletme arayan müşterilerimizi Clean Life Koltuk Yıkama işletmemizde ağırlamaktan dolayı büyük mutluluk duyacağımızı şimdiden belirtmek isteriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR