• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Clean Wash

Adres :

Köşk Mah. Gazanfer Bilge Cad. No: 64 Melikgazi Kayseri Kayseri » Melikgazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ercüment Eroğlu-mehmet Çapar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@cleanwashkayseri.com

Clean Wash Kayseri Melikgazi’de hizmet veren firmamız, deneyimli ve sertifikalı kadrosuyla araç sahiplerinin hizmetinde bulunuyor. Geniş hizmet yelpazemiz ile garantili çözümler üretiyor, Kayseri otomotiv sektörünün öncü ve örnek kuruluşlarından birisi konumunda bulunuyoruz. Her geçen gün daha çok tanınmaya, müşteri çeşitliliğimizi arttırmaya ve alternatif hizmetler sunmaya devam ediyoruz.

Firma olarak gelişmiş altyapımızla marka ve modeli fark etmeksizin bütün araçlara oto kuaför ve yıkama hizmeti sunuyoruz. Yüksek kalitede ürünler kullanarak araçların zarar görmesini engellediğimiz gibi tekrar aynı işleme ihtiyaç duyma süresini de geciktiriyoruz. Daha uzun süre daha temiz, daha güvenli kullanabilme imkanı sağlıyoruz. Deneyimlerimiz hep daha iyisini elde etmek için geliştiriyor, bütün müşterilerimizin her şeyin en iyisine layık oldukları bilinciyle çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Kendi marka değerimizi yükseltmenin yanında karşılıklı güven duygusunu canlı tutmaya, müşteri sadakatini sürekli kılmaya gayret gösteriyoruz.

Geniş hizmet yelpazemiz arasında araç sahiplerinin bütün ihtiyaçlarını tek merkezden karşılayabilmeleri için ürün ve hizmetlerimizden taviz vermeden yolumuza devam ediyoruz. Yeniliklere açık, dinamik kadromuz ile sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek dünya standartlarında çalışmalar ortaya koyuyoruz. En yeni teknolojileri en kısa sürede sistemimize dahil ediyoruz. Müşterilerimizin her zaman en yenilikçi ve en kaliteli uygulamalarla tanışmasını sağlıyoruz.

Oto kuaför, araç seramik kaplama, oto çizik giderme, iç dış detaylı temizlik, araç motor yıkama, motor koruma, car wash ve daha onlarca farklı hizmeti tercihe sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR