• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Code Oto Ekspertiz Kelkit

Adres :

Yunus Emre Mahallesi Sanayi Caddesi No 2 Kelkit Gümüşhane Gümüşhane » Kelkit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Üstün - İsa Alkan

E-Posta Adresi :

yustun52@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 464 61 46

Whatsapp 2:

0 (536) 812 15 85

Referansımız bugüne kadar ardımızda bıraktığımız memnun müşteri kitlesidir. Firmamız oto ekspertiz alanında tarafsız, kaliteli ve güvenli otomotiv alım satımı yapmak isteyen müşterilerimize, araçlarını uluslararası standartlar çerçevesinde eğitimli, sertifikalı ve uzman personellerimizle gelişmiş cihazlarla kontrol ettikten sonra mevcut durumlarıyla ilgili ayrıntılı tespitleri raporlayarak hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Tecrübeli ve eğitmen usta kadromuz ile bilimsel ve teknik verilere dayalı analizler neticesinde hazırladığımız raporlar çerçevesinde araç alım-satım sırasında doğabilecek aldatmalar ortadan kalkmakta ve araçların değerinde alınıp satılmasını sağlamaktayız. Müşterilerimizin muhtemel mağduriyetlerinin önüne geçerek şeffaf ve güvenilir bir hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde araç kaporta boya kontrolleri ve süspansiyon testi yapılmaktadır. Ayrıca motor şanzıman ve ön takım fren kontrolleri de yapılmaktadır. Bilgisayarlı beyin testinin yanı sıra motor güç ölçümü de yapılarak ekspertiz raporları hazırlanabilmektedir. Sunmuş olduğumuz bu güvenilir ve şeffaf ortam içerisinde alıcılar ve satıcılar rahatlıkla bir araya gelip ekspertiz yaptırabilmekte, satın alacakları veya satacakları araçlarla ilgili her türlü konuyu bizlere danışabilmektedirler.

Dürüstlük ve tarafsızlık üzerine inşa ettiğimiz firma politikamızdan asla taviz vermeden siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve güvenilir hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR