• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çolak Grup Sigorta

Adres :

İncirtepe Mah. Doğan Araslı Cad No 56 Kat 2 Esenyurt/istanbul İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Duran Çolak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

duran_colak@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 342 68 79

Hayatınızda bazı riskler bulunuyor. Bu riskler karşısında maddi ve manevi zarara uğramak istemiyorsanız ya da uğrayacağınız zararı en az hasarla atlatmak istiyorsanız sigorta yaptırmanızda fayda var. Kendinizi, ailenizi, hayatınızı, kaldığınız evi veya kullandığınız arabayı sigorta yaptırarak güvence altında tutabilirsiniz. Bunun için tercih edeceğiniz sigorta firması sizin için önemli. Eğer sıradan bir sigorta firmasıyla çalışırsanız ilerleyen zamanlarda maddi sorunlar yaşayabilirsiniz. Herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmamak adına İstanbul sigorta finans alanında firmamızı tercih edebilir, profesyonel ekibimizden gerekli hizmeti güvenle alabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi ülkemizde depremler olmakta ve yaşanan depremde büyük hasar görülmektedir. Aynı zamanda ülkemizin trafiği karışık ve risklidir. Bu nedenle deprem sigortası ve trafik sigortası zorunludur. Zorunlu sigortalarla birlikte hayatınızda değerli eşyalarınızı sigortalatabilirsiniz. Hayat sigortası, konut sigortası, iş yeri sigortası, araba sigortası, sağlık sigortası, seyahat sigortası firmamız tarafından yapılmaktadır. Hayatınızı güvenceye almak, daha kaliteli bir yaşam sürmek için sigorta yaptırmalısınız. Firmamızda birlikte çalıştığımız ekibimiz, yıllar önce aldığı eğitimlerle birlikte tecrübe sahibi olmuş bireylerden oluşmaktadır. Ekibimizle sizlere en doğru ve güvenilir sigorta hizmetini vermek adına işimizi özenle yapıyoruz.

Hizmet verdiğimiz sektörde gerçekleşen yenilikleri yakından takip ediyor, bu yenilikler doğrultusunda firmamızı geliştiriyoruz. Bizim için danışanlarımızın memnuniyeti her zaman önemli. Danışanlarımızın memnuniyetini sarsmamak adına çalışmalarımızı kalite standartları içinde profesyonellikle gerçekleştiriyoruz. Sizler de hayatınızı güvence altına almak için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR