• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çolban Makina

Adres :

Şair 116 Sokak No: 23/a Manisa » Kırkağaç

Sektör :

Yetkili Kişi :

Veysel Çolban

E-Posta Adresi :

veyselcolban1996@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (553) 916 20 13

Çolban Makina adlı makine sektöründe, Manisa’da hizmet veren firmamız birmilyonnokta.com üyesidir. Tarım çalışmalarında çiftçilerimizin daha nitelikli ve daha kolay üretim, hasat işlemleri gerçekleştirmesi için imalat ve tamir işlemler gerçekleştiririz.

Zirai aletler tarım alanında üretim, hasat, pazarlama aşamalarında çiftçilere büyük kolaylık oluşturur; tarım işlemlerinde son derece önemli olan zamanın verimli kullanılmasına olanak sağlar. Zirai aletlerdeki hasarlar tarım çalışmalarını sekteye uğratır. Manisa makine sektöründe hizmet veren firmamızda tarım süreçlerinizi zirai aletlerinizdeki hasarlar ile bölmeden işlemlerinize devam etmeniz için kısa süre içerisinde kesin sonuçlar alacağınız tamir işlemleri uygularız. Tamiri mümkün olmayan zirai parçalarınız için yedek parça satışlarımız mevcuttur. Yeni zirai alet edinmek isteyen çiftçilerimiz için de dayanıklı, işlevsel, kullanıma uygun zirai aletlerimiz satışa sunulmaktadır.

Firmamız Kırkağaç’ta alüminyum kaynak işlemlerinizi yaptırabileceğiniz ilk yerer arasında gösterilmektedir. Sağladığımız yüksek müşteri memnuniyeti hizmetimizi nitelikli, müşterimizi mağdur etmeyecek şekilde vermemizden kaynaklanmaktadır.

Müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına geniş tuttuğumuz hizmet yelpazemizde çelik çatı yapımı da bulunmaktadır. Yılların getirdiği deneyim ve el becerisi ile çelik çatı işlemleriniz kısa sürede gerçekleştirilir, doğru fiyatlara dayanıklı, yapılarınıza uygun çelik çatılara kavuşursunuz.

Kaynak, zirai alet alım, tamir, yedek parça işlemleri; çelik çatı yaptırımı üzerine ihtiyaçlarınızda doğru fiyatlara nitelik hizmet almak firmamızı tercih edebilirsiniz. Alanımızla ilgili tüm işlemlerinizin firmamızda kısa süre içerisinde tamamlanır, kesin çözümler elde edersiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR