• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cömert Otogaz

Adres :

Tekke Mah. 3729 Sok. No: 46 Mersin » Tarsus

Sektör :

Yetkili Kişi :

Samet Cömert - Mehmet Sait Cömert

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

comertotogaz@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 928 79 82

Whatsapp 2:

0 (533) 449 71 82

Türkiye’nin alanlarında en fazla müşteri memnuniyeti sağlayan şirketlerini bir araya getiren birmilyonnokta.com platformu üyelerinden olan Cömert Otogaz müşterilerine Mersin oto servis ve tamirhane alanında hizmet vermektedir. Faaliyetlerine günümüzde oldukça yaygınlaşan LPG dönüşüm sistemleri ve depoları alanında devam eden işletme, aynı zamanda yetkili egzoz gazı emisyonu ölçüm istasyonu olarak da hizmet vermektedir.

Enerji ve yakıt ekonomisinin öneminin gittikçe arttığı günümüzde birçok araç sahibi araçlarına daha ekonomik olmaları ve daha az yakıt yakmaları amacıyla araçlarının motorlarının LPG (likit petrol gazı) kullanarak çalışmasını sağlayan sistemlerden taktırmaya başladılar. Yıllardır süre gelen bu trend günümüzde de artan bir hızla devam etmektedir.

LPG dönüşüm sistemlerinin yıllar içerisinde kat ettiği teknolojik ilerleme, bu sistemlerin kurulum, tamir ve bakımlarının bu alanda uzmanlaşmış kişiler tarafından yapılmasını gerek kılmıştır. Yaygınlaşan kullanım ve ardı kesilmeyen talep neticesinde ülkemizin dört bir köşesinde LPG kurulum ve tamiri yapan işletmeler birbiri ardına faaliyete geçmiştir. Bu durum LPG’li araç sahipleri için bir avantaj olarak algılansa da, kısa sürede önemli bir sorun haline gelmiştir.

Ancak, önemli bir kısmı yeterli eğitim, donanım ve tecrübeye sahip olmayan işletmeler ve çalışanları birçok durumda müşterilerini mağdur ederek ikincil sorunların ortaya çıkmasına, performans ve yakıt tüketiminde olumsuzluklar olmasına, hatta sistemlerin tamamen kullanılmaz hale gelmesine sebep olmaktadırlar. LPG’li araç sahiplerini ve araçlarına LPG taktırmak isteyenleri bu gibi olumsuzluklardan korumak adına faaliyet gösteren Cömert Otogaz, müşterilerine Tarsus’ta hizmet vermektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR