• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Computest Oto Ekspertiz Merkezi

Adres :

Fatih Mah. Sanayi Sitesi 140. Sok. Opet Petrol Karşısı No: 2 Bitlis » Tatvan

Sektör :

Yetkili Kişi :

İhsan Borak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

bitlis@computest.com.tr

Whatsapp 1:

0 (542) 228 05 22

Whatsapp 2:

0 (505) 978 95 72

Computest Oto Ekspertiz Merkezi, ülkemizin en hızlı genişleyen online ticari platformu birmilyonnokta.com sitesinin bölgedeki en aktif üyelerinden biri olarak Bitlis’in Tatvan ilçesinde faaliyet göstermektedir. İkinci el araç satışının oldukça yoğun olduğu ülkemizde, ikinci el araç alacak kişilerin alacakları araçları test ettirmeleri ve detaylı bilgi edinebilmeleri amacıyla Bitlis otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Computest Oto Ekspertiz Merkezi, müşterilerine araçlarla ilgili detaylı bilgiler verebilmektedir.

Maalesef bütün satıcılar iyi niyetli olmadıklarından dolayı, araçlarının durumları ve kilometreleri konularında yalan söylemekte, satıcıya inanan ve aracı alan kişiler bundan sonra büyük sıkıntılar ve hayal kırıklıkları yaşayabilmektedirler. Bundan dolayı araç almadan önce mutlaka bir oto ekspertiz merkezine gösterilmelidir.

Yeterli teknik donanım ve tecrübeli elemana sahip bir oto ekspertiz merkezi, motor, şanzıman ve diğer yürüyen ekipmanlardaki aşınmaları ve derecelerini kolaylıkla tespit edebilir. Kilometre ile oynanıp oynanmadığını anlayabilir ve aracın gövdesinde pas olup olmadığını, kazaya karışıp karışmadığını, hava yastıklarının durumunu kısa sürede raporlayabilir. Bu gibi durumlar, aracın boyanması da dahil, ikinci el araç satışlarında en sık karşılaşılan sorunlardandır.

Sadece satış işlemleri için değil, zaman zaman kullanıcılar araçlarının durumunu öğrenmek için de ekspertize sokmak istemektedirler. Özellikle motor üzerinde yapılan testlerle aracın genel performansının kullanım alışkanlıklarından ne kadar etkilendiği tespit edilebilmektedir. Computest Oto Ekspertiz Merkezi tüm bunlar için uzman ve eğitimli personeli ve kaliteli ekipmanları ile hizmetinizdedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR