• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Concept Manuel Terapi & Diyet

Adres :

Fenerbahçe Mahallesi Bağdat Caddesi Hacı Mehmet Efendi Sokak No: 4 Selamet Apartmanı B Blok D: 2 Kadıköy/istanbul İstanbul » Kadıköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Elif Öztürk

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

fizyoconcept@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (501) 236 10 63

Whatsapp 2:

0 (501) 236 10 63

Günümüzde her şey artık konforlu ve hareket etmeden oturduğumuz şekilde yapabileceğimiz bir tasarım ile bizlere sunulmaktadır. Bu teknolojik gelişme ve değişimlerin avantajları olduğu kadar dezavantajları da mevcuttur. Bunlardan bir tanesi de hareketsiz bir yaşam stiline itilmemiz ve sağlıksız yaşam düzenine doğru gitmemizdir. İşte bu gidişat ileride bizlere daha büyük sorunlar ile geri dönmektedir. Bu hareketsiz yaşam stilinden kurtulmak ve kaslarımızın düzenli, doğru ve yeterli düzeyde hareket ettirilmesini sağlamak adına bizler Consept Manuel Terapi & Diyet olarak sizlere profesyonel destekler sağlamaktayız.

Consept Manuel Terapi & Diyet olarak İstanbul ilinin Kadıköy ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu hizmetleri vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden buyan verdiğimiz kaliteli, profesyonel ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler neticesinde İstanbul danışmanlık alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha yüksek standartlı hizmetler verilmesi için gerekli olan çabayı göstermekteyiz.

İşletmemizde sizlere sağlıklı bir yaşam ve ruhsal dengenin sağlanması konusunda gerekli olan egzersiz hareketlerini, doğru ve kaslarımıza zarar vermeden nasıl yapacağımızı öğretmekteyiz. Ne gibi bir beslenme türü ile bu terapiyi desteklememiz ve yüksek verimlilikli sonuçlar elde etmemiz gerektiğini bir program ile sizlere aktarmaktayız. Profesyonel eğitim almış, tecrübeli ve güler yüzlü çalışan kadromuz ile de yüksek standartlı hizmetler vermekteyiz. Gönül rahatlığı ile bizleri tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR