• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çorum Adaklık Kurbanlık

Adres :

Gülabibey Mahallesi Çorum » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emre Kahraman - Resul Kahraman

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (543) 210 03 93

Whatsapp 2:

0 (538) 715 19 54

Çorum merkezde birmilyonnokta.com üyesi olarak çalışmalarına devam eden Çorum Adaklık Kurbanlık firmamız geniş ürün yelpazesiyle her zaman müşterilerinin beklentilerini karşılamaya devam etmektedir. Hayvancılık uzun yıllardır hem ülkemizin hem de Çorum ilimizin en önemli geçim kaynaklarından birisi olmuştur. Fakat son yıllarda hayvancılık sektörü büyük bir sekteye uğramış, canlı hayvan sayısı son derece azalmıştır. Besiciliğin zorlaşması, üretim şartlarının ağırlaşması ve bu alanda uzmanlaşmak isteyenlerin sayısının azalması hayvancılığı gün geçtikçe azaltmaktadır.

Çorum hayvancılık sektörünün liderlerinden birisi olarak bizler yıllardır en iyi yaptığımız işi yapıyoruz. Ülke ekonomimize katkıda bulunmak, hayvancılığın devamını sağlamak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak adına özveriyle çalışıyoruz. Büyükbaş ve küçükbaş hayvan çeşitlerimizi çiftliğimizde topluyor, en iyi şekilde bakımlarını yapıyor, yılın her sezonunda besili hayvanlara ulaşabilmenizi sağlıyoruz.

İşletme olarak kaliteden kesinlikle taviz vermiyoruz. Bu nedenle hayvanlarımızın seçiminden ve üretiminden itibaren özenle çalışıyoruz. En iyi hayvanları buluyor, topluyor, yetiştiriyor ve her zaman veteriner kontrolünde tutarak sağlıklı biçimde gelişmelerini sağlıyoruz. Hayvanlarımızın beslenmelerinde en iyi markaları tercih ediyor, en kaliteli markaların en iyi ürünlerini çiftliğimize dahil ediyoruz.

Canlı hayvan alım satımı, büyükbaş kurbanlık satışı, küçükbaş kurbanlık satışı, akika kurban satımı, nafile kurbanı satımı, şükür kurbanı satımı gibi her türlü ihtiyacı karşılıyoruz. Kurbanlık kesim, kurban parçalama ve paketleme dahil bütün hizmetlerimizde en uygun fiyatlarla çalışıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR