• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Coşar Isı Doğalgaz

Adres :

Firuzağa Mah. Türkgücü Cad. No: 39 İstanbul » Beyoğlu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdulkadir Coşar

E-Posta Adresi :

abdulkadircosar696@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 696 31 54

Whatsapp 2:

0 (531) 405 37 72

Günümüz şartlarında her evin olmazsa olmazları vardır. En temel ihtiyaçlar bizler için hayati önem taşımaktadır. Bu temel ihtiyaçlardan biri olan ev tesisatı kaliteli ve uzun ömürlü olmalıdır. Aksilik hallerinde hayat standartlarımız fazlaca düşebilmektedir. Bu sebepten ötürü İstanbul tesisat ve bakım onarım sektörünün bir parçası olarak sizlere kaliteli hizmetlerimizi sunmaktayız. Hizmetlerimizde siz müşterilerimizin güvenle kullanabileceği şekilde titizlik göstermekteyiz. Temel ihtiyaçlarımız olan temizlik, beslenme, ısınma, elektrik gibi imkanların sağlam bir tesisat sayesinde mümkün olabileceğini hepimiz bilmekteyiz.

Hemen hepimizin evlerinde sık sık ihtiyaç duyduğumuz tesisat hizmetinin önemi yadsınamaz. Kalitesi düşük olan işletmelerin sundukları hizmetlerin sık sık soruna yol açtığı ve hayatımızı bir hayli kötü etkilediği görülmektedir. Bu yüzden biz firma olarak sizlere kurulduğumuz günden bu yana her zaman en kaliteli, güvenilir ve de uzun ömürlü uygulamalarımızla yanınızdayız. Müşteri memnuniyeti esaslı iş ahlakımız ile hızlı ve de kaliteli personel kadromuz ile her türlü tesisat işlerinde daima hizmetinizdeyiz.

Coşar ısı doğalgaz adıyla sizlere uzun yıllardır İstanbul’da hizmet sunmaktayız. Ürünlerimizin ve bakım-onarım hizmetlerimizin daima sizleri memnun etmesi ve bizi parmakla gösterilir kılması en büyük prensibimizdir. Her türlü hırdavat, doğalgaz, su tesisatı, elektrik tesisatı, fayans işleri, kombi petek bakımı ve montajı işlerinde yanınızdayız. Hizmetlerimizden her türlü memnun kalma garantisi ile işimizin başındayız. Dilediğiniz zaman bizlere ulaşabilir ya da bizzat müracaat ederek bilgi veya hizmet alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR