• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Coşgun Elektrik

Adres :

Şehit Ahmet Mahallesi No: 4 Değirmenayvalı Kasabası Afyonkarahisar » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Feyzullah Coşgun

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (543) 874 43 53

Coşgun Elektrik firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. Afyonkarahisar tesisat ve bakım onarım sektöründe hizmet veren firmamız Coşgun Elektrik firması olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Firma olarak sizlere çok çeşitli bir hizmet menüsü sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz hizmetler büyük bir çeşitlilik göstermekle beraber tamamı en üst kalitede malzemelerden alanında gerekli eğitimi almış ve deneyimli kişiler tarafından en üst kalite üretilmektedir. Müşteri odaklı çalışan firmamız sizlere sunduğu tüm hizmetlerde sizlerin taleplerine de büyük bir önem verip hepsini cevaplandırmaya çalışmaktadır.

Firma olarak sizlere çok geniş bir hizmet yelpazesi ile hizmet vermekteyiz. Sizlere sunduğumuz hizmetlerden başta gelenlerden birisi inşaat halindeki yapıların elektrik tesisatını yapabilmekteyiz. Bir diğer önemli hizmetlimiz ise eskimiş olan elektrik tesisatlarını en uygun şekillerde yenileyebilmekteyiz. Müşteri odaklı çalışan firmamız sizlere sunduğu tüm hizmetleri işlem yapmaya başlamadan önce iyi bir şekilde planlayarak yapacağımız her işlemi hesaplanmaktayız. Böylelikle hem doğru bir şekilde işlem yapabilmekte hem de sizlere en kısa sürede planlı bir şekilde hizmet sunabilmekteyiz.

Müşteri memnuniyetinin en önemli unsur olduğu firmamızda sizlere sunduğumuz tüm hizmetleri en üst kalitede malzemelerden kullanarak sunmaktayız. Böylelikle sizlere sunduğumuz hizmetler güvenilir ve uzun ömürlü bir şekilde kullanım imkanı sunmaktadır. Aynı zamanda firmamız yine sizlerin memnuniyeti için sunduğu tüm hizmetleri de en uygun fiyatlar ile birlikte sizlere sunmaya çalışmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR