• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çözüm Oto Elektromekanik

Adres :

İncirtepe Mah. Doğan Araslı Bulvarı Fatih Sanayi Sitesi C4 A Blok No: 11-15 İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zafer Sarı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

doktorenault@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 586 93 56

Whatsapp 2:

0 (531) 761 92 11

Aracınız için her türlü bakım onarım hizmetlerini sunan işletmemiz Çözüm Oto Elektromekanik birmilyonnokta.com üyesidir. Araçlar kullanım şekli ve sıklığına bağlı olarak aylık ya da yıllık periyotlarda bakıma ihtiyaç duymaktadır. Firmamız 20 yılı aşkın tecrübesiyle İstanbul oto servis ve tamirhane sektöründe örnek çalışmalar yapmayı sürdürmektedir. Aracınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri sunmaya ara vermeden devam ediyoruz.

Firmamız başta oto elektronik hizmetleri olmak üzere; şanzıman bakımı, beyin bakımı, chip tuning ve gizli özellik açma gibi çeşitli alanlarda hizmet sunmaktadır. Farklı araç marka ve modelleri için profesyonel süreçler yöneterek, kaliteli ve verimli bir işçilik anlayışını benimsemektedir. Ekibimizde yer alan profesyonel ve deneyimli çalışma arkadaşlarımız ile aracınızın ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri kısa bir süre içinde veriyoruz.

Çözüm Oto Elektromekanik ailesi olarak öncelikli hedefimiz yüksek standartlar çerçevesinde uzun ömürlü ve kaliteli bir faaliyet sunmaktır. Bu anlayış doğrultusunda her zaman şeffaf bir tavır sergileyerek müşterilerimizle olan ilişkilerimizde dürüstlük ilkesinden ödün vermeyen süreçler hedefliyoruz.

Firmamızı tercih eden değerli müşterilerimize her anlamda memnuniyet duyacakları süreçler sunmak firmamız için oldukça önemlidir. Yüksek standartlarda işçilik ve hızlı sonuç alma garantisi sunduğumuz süreçlerde her zaman daha iyisini hedefleyerek ilerlemeye devam ediyoruz. Sizler de aracınız için gereken tüm onarım işlemlerini tek bir adresten almak istiyorsanız, Çözüm Oto Elektromekanik ailesi olarak sizlere memnuniyetle yardımcı olacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR