• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Crn.boutiquenkids

Adres :

Ümraniye İstanbul İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Reyhan Ceran

E-Posta Adresi :

artlinereklam2008@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 606 19 77

Giyim her birey için önem sahibi olan konuların başında gelmektedir. Erkeklere özel, bayanlara özel ve çocuklara özel birçok modele sahip olan bu sektör, profesyonel hizmet sunulan kişilerden alınmalıdır. Kıyafetin görünümü kadar kullanılan kumaş ve sağlamlığı da önemli noktaların başında gelmektedir. İşte bizler crn.boutiquenkids olarak işletme yapımızda erkek ve kız çocukları için gerekli olan farklı tarzlara sahip kıyafet modelleri ile sizlere hizmetler vermekteyiz. Sizlerde bu süreçte bizleri tercih ederek kalite bakımından yüksek standartlara sahip olan hizmetlere erişim sağlayabilirsiniz.

crn.boutiquenkids olarak İstanbul ilinin Ümraniye semtinde yer alan işletmemizde sizlere bu konuda gerekli olan profesyonel hizmeti sunmaktayız. Kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana sizlere sağlamış olduğumuz hizmet sürecinde kaliteli, modern, modaya uygun, her yaş grubu için gerekli olan ürünlerin temin edildiği, uygun fiyatlara sahip olan ve müşteri memnuniyet odaklı bir yaklaşımlar neticesinde İstanbul giyim alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir çocuk butik işletmesi konumuna gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha yüksek kalite standartları içeren hizmetlerin sizlere ulaştırılması adına büyük bir emek ve çaba göstermekteyiz.

İşletmemizde erkek ve kız çocuklarının giyim tarzlarına uygun olan, son trende göre dikilmiş, kaliteli kumaşlardan imal edilmiş ürünler ile gerekli desteği sizlere sunmaktayız. Profesyonel bir kurumsal yapı ile sizlere ulaştırmış olduğumuz hizmet sürecinde sizlerde bizleri tercih edebilir, crn.boutiquenkids güvencesine sahip hizmetlere erişim sağlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR